Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο κυρ Στεφανος και η γυναίκα του εχουν εμπεδώσει τον όρο φιλοξενία και τον αποδίδουν έμπρακτα στα διαμερίσματα τους !!!! Απο την στιγμή που μας παρέλαβαν απο το λιμανι μεχρι και την στιγμή που μας πήγαν πίσω ηταν με ενα χαμόγελο και έτοιμοι να μας βοηθήσουν!!! Στο δωματιο μας περίμεναν καλούδια οταν φτάσαμε . Αλλα το διαμερεισμα ηταν συνεχώς καθαρό. Δυστυχώς μείναμε μονο δυο μερες, αλλα θα μπορουσαμε να ειχαμε μείνει και πάνω απο εβδομάδα !!!
Ανεπιφύλακτα οτι καλυτερο για διαμονή στην πατμο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Koutsou94
Η κριτική έγινε: 9 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο κυρ Στέφανος μας υποδεχτηκε στις 5 η ωρα το βραδυ που εφτασε το πλοιο στο λιμανι της Πάτμου. Ευγενεστατος και χαμογελαστός μας οδηγησε με το αυτοκίνητο στα διαμερίσματα, τα οποια δεν απεχουν πανω απο δεκα λεπτα με τα πόδια απο τη Σκαλα, το λιμανι της Πάτμου. Τα διαμερισματα πεντακαθαρα καθε στιγμη, καλοβολα, με κουζινακι και ανετο μπάνιο, προσφερονται για οικογένειες και ζευγαρια. Μερικά απο αυτά ειχαν και μπαλκονακι με υπεροχη θεα αλλα δυστυχώς δεν μείναμε σε κάποιο απο αυτά. Ο χώρος της αυλης πανέμορφος και περιποιημενος, ο,τι πρεπει για άραγμα με παρεα. Ο κυρ Στέφανος δεν άφησε να μας λειψει τιποτα, και το βραδυ της Ανάστασης μας υποδέχθηκαν στο δωματιο δυο κοκκινα αυγουλακια. Το πιο εντυπωσιακο και αξεχαστο γεγονός ηταν οταν την τελευταία μέρα λιγο πριν αποχωρήσουμε, η κορη του, η κ Άννα οταν έμαθε οτι δεν ειχαμε δικό μας αυτοκίνητο μας παραχώρησε το δικο της για μια βολτα στις πιο μακρινες παραλιες. Ευχαριστούμε πολύ και θα επιστρέψουμε σίγουρα!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Sofia M
Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχουν λόγια για τον κύριο Στέφανο.Εξυπηρετικός σε ότι και αν χρειαστήκαμε μας ενημέρωσε που και πως θα πάμε.Καθαρά δωμάτια ,άνετα ,πολυ κοντα στα μαγαζιά και στην παραλία .Συνχαρητηρια και να τα ξαναπουμε σύντομα εύχομαι.Ιδανικό για οικογενειες

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Efrossini
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Παρειχαν Φανταστικο σερβις καθ ολη τη διαμονη μας... παραλαβη παραμονη κ .. παραδοση. Πολυ καλοι και εξυπηρετικοι ανθρωποι οικογενειακως. Καθαριοτητα και πληρότητα στο μεγαλειο της! Ευχαριστουμε αν ξαναρχομασταν θα σας προτιμουσαμε.. οικονομικοι

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Manthy M
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικοί άνθρωποι, συμπαθέστατα δωμάτια, ησυχα με ωραία θέα. Κοντά σε χαλαρή παράλια, πάρτε αντικουνουπικο έχει πολλά κουνούπια η περιοχη. Πολυ κονα στο λιμάνι με ωραία μπαλκονακισ και σύνεργα για καφέ στα δωμάτια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Parvy P