“Amazing😍”
Κριτική για: 3 Barrels ∙ Burger - BBQ - Beer

3 Barrels ∙ Burger - BBQ - Beer
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2020

Το καλυτερο φαγητό στην πολη! Είμαστε εδώ για δουλειά και κάθε μέρα τρώγαμε από διαφορετικό μαγαζί! Μέχρι που δοκιμάσαμε αυτά τα Burger , τα παιδια ειναι από άλλο πλανήτη, ποιοτητα και γευση.!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _K5647JM
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό , με άποψη πάνω στο street food υλικά που σε κάνουν να καταλάβεις ότι είναι φρέσκα,ένα μεγάλο μπράβο από εμένα . Σε πολύ εύκολο σημείο μπαίνοντας στο Αλιβέρι να το βρεις !

Ευχαριστούμε, Iam_iwn
Ο/η Y6663HE_, Ιδιοκτήτης του 3 Barrels ∙ Burger - BBQ - Beer, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Οκτωβρίου 2020
Μετάφραση Google

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2020

Επισκέφθηκα το 3barrels το Σάββατο με, την παρεα μου,το burger που πήρα ήταν εξαιρετικό, η εξυπηρέτηση γρηγορη και ευγενική και οι τιμές προσιτές. Μείναμε όλοι πολύ ικανοποιημένοι. Είναι ένα μαγαζί που δεν εχει να ζηλέψει τίποτα από παρόμοια των Αθηνών.Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Lidis_7y
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό ειδικά το burger!!! Ευγενεστατο προσωπικό και πολύ value for money. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
3  Ευχαριστούμε, ktsoumakis

3 Barrels ∙ Burger - BBQ - Beer: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αλιβέρι, Εύβοια
Αλιβέρι, Εύβοια

3 Barrels ∙ Burger - BBQ - Beer: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα