“Μέτριο”
Κριτική για: Πασατέμπος

Πασατέμπος

Η σαλάτες ήταν φλατ χωρίς αλάτι και ιδιαίτερη γεύση ( λόγο της βινεγκετ) και η μερίδες μόνο μερίδες δεν ήταν, μια ποικιλία κρεατικών στα 18€ και είχε πολύ λίγα σχεδόν άδειο πιάτο φέρανε, όπως και τα υπόλοιπα πιάτα ήταν σχεδόν άδεια. Δεν σας το συνιστώ εκτός κι αν θέλετε να πληρώσετε και να μην φάτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 941steliosr

Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2019

Πολύ καλή γεύση φαγητών , πολύ καλή εξυπηρέτηση , καθαρό μαγαζί , ολο φρεσκάδα εκπληκτικές τιμές .περάσαμε τέλεια .

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Tripo_K62
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη διαφήμιση από φίλους για το τίποτα. Ότι χειρότερο έχω επισκεφθεί δυστυχώς στο νησί μου. Κάναμε 40 χιλιόμετρα να πάμε και να έρθουμε αφού μας το σύστησαν ότι είναι εξαιρετικο.50 λεπτά αναμονής χωρίς να έρθει ούτε δείγμα φαγητού στο τραπέζι όταν φωνάξαμε τον σερβιτόρο γιατί βλέπαμε διπλανά τραπέζια να έχουν σερβιριστεί και να τρώνε μέσα σε 5 λεπτά μας ενημέρωσε πως η παραγγελία μας δεν έφτασε ποτέ στην κουζίνα. Εννοείτε και φύγαμε δεν θα περιμέναμε άλλη 1 ώρα εκεί για να μας σερβίρουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, I4956YEdavidb
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2019

Οτι καλύτερο υπαρχει στο νησι, η σχεση ποιοτητας-τιμης απιστευτη, τα πιατα και το service οτι καλυτερο ειδα ολες τις ημερες.... Να επισκεφτειτε και δεν θα χασετε...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Kostas A
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απλά όλα τα λεφτά τα παιδιά! Έχουμε παει πάρα πολλές φορές όλα πάντα τέλεια. Φαΐ σέρβις όλα! Να πάτε!!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Petrosbev

Πασατέμπος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαριτσά, Ρόδος
Μαριτσά, Ρόδος

Πασατέμπος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!