“Άθλια εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Πασατέμπος

Πασατέμπος
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη διαφήμιση από φίλους για το τίποτα. Ότι χειρότερο έχω επισκεφθεί δυστυχώς στο νησί μου. Κάναμε 40 χιλιόμετρα να πάμε και να έρθουμε αφού μας το σύστησαν ότι είναι εξαιρετικο.50 λεπτά αναμονής χωρίς να έρθει ούτε δείγμα φαγητού στο τραπέζι όταν φωνάξαμε τον σερβιτόρο γιατί βλέπαμε διπλανά τραπέζια να έχουν σερβιριστεί και να τρώνε μέσα σε 5 λεπτά μας ενημέρωσε πως η παραγγελία μας δεν έφτασε ποτέ στην κουζίνα. Εννοείτε και φύγαμε δεν θα περιμέναμε άλλη 1 ώρα εκεί για να μας σερβίρουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, I4956YEdavidb

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2019

Οτι καλύτερο υπαρχει στο νησι, η σχεση ποιοτητας-τιμης απιστευτη, τα πιατα και το service οτι καλυτερο ειδα ολες τις ημερες.... Να επισκεφτειτε και δεν θα χασετε...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Kostas A
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απλά όλα τα λεφτά τα παιδιά! Έχουμε παει πάρα πολλές φορές όλα πάντα τέλεια. Φαΐ σέρβις όλα! Να πάτε!!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Petrosbev
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εμπειρία! Πιάτα πεντανόστιμα που συνδυάζουν τις παραδοσιακές γεύσεις αλλά και την μοντέρνα κουζίνα. Καλομαγειρεμένα , σε σωστές ποσότητες και σε πολύ προσιτές τιμές. Αξιόλογη και η λίστα των κρασιών και τσίπουρων.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Γιάννης Κ
Η κριτική γράφτηκε 13 Απριλίου 2019

Ό,τι καλύτερο υπάρχει στη Ρόδο όσο αφορά τα πιάτα, την αυθεντική νοστιμιά τους και το προσωπικό, ιδιοκτήτες. Όσοι ξέρουν να τρώνε, το γνωρίζουν!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, John K

Πασατέμπος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαριτσά, Ρόδος
Μαριτσά, Ρόδος

Πασατέμπος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!