Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Οι πιο πρόσφατες κριτικές. Οι χαμηλότερες τιμές. Το ιδανικό μέρος για να βρείτε ξενοδοχεία και να κάνετε κράτηση.

“Οινική απόλαυση” 5 από 5 κύκλους

9 κριτικές για αξιοθέατα
common_n_attraction_reviews_1bd8 22 χρήσιμες ψήφοι
“Οινική απόλαυση”
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2017

Για την ευγένεια των ιδιοκτητών του οινοποιείου μου είχαν μιλήσει φίλοι και την είχα διαπιστώσει κι εγώ σε οινικές εκδηλώσεις, ενώ τα κρασιά, αφότου τα γευτήκαμε,δεν λείπουν ποτέ από το τραπέζι μας.Ψηφίζω Κυδωνίτσα και Μονεμβάσιο.

Η επίσκεψη έγινε τον Σεπτέμβριο 2016

• Πρώτα ελληνικά
  • Πρώτα ιταλικά
  • Πρώτα ρωσικά
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
Glyfádas, Attiki, Greece
Συντελεστής επιπέδου
118 κριτικές
35 κριτικές για αξιοθέατα
common_n_attraction_reviews_1bd8 44 χρήσιμες ψήφοι
“Εξαιρετικό κρασί”
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2014

Ένα οινοποιείο πραγματικά κρυμμένο, οικογενειακό που μπορεί να μη γεμίζει το μάτι, αλλά τα κρασιά του είναι εξαίσια. Αξίζει κάποιος να το επισκεφτεί, να δοκιμάσει και να αγοράσει. Κυδωνίτσα, Φιλέρι, 300 κόκκινο.

Η επίσκεψη έγινε τον Ιούνιο 2014
Σας βοήθησε;
1 Ευχαριστούμε, Elina C

Οινοποιητική Μονεμβασιάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άργος, Περιοχή Αργολίδας

Νεμέα, Περιοχή Κορινθίας

Οινοποιητική Μονεμβασιάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!