“Οτι χεορότερο🤮”

Costaris
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2020

Ότι χειρότερο. Πήραμε οφτο το όποιο ήταν απαίσιο . Το κρέας δεν μπορούσες να το μασήσεις ήταν σαν λάστιχο...και το χειρότερο βρήκαμε τρίχα στο φαγητό..τους στείλαμε φώτο κ τους το αναφέραμε χωρίς καμιά ανταπόκριση..δεν μας απάντησαν καν.

Ευχαριστούμε, B8000NMemilyl

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2020

Όλα τα φαγητα ήταν σε μικρογραφια. Παραγγειλα μια μεριδα μιξ σουβλακι..μου το εδωσαν σε πιατο μεζε και μιση πιττα. δε ξαναειδα να δίνουν μισή πίττα όπου κι αν έχω φάει.... ο ανδρας μου παράγγειλε κλέφτικο... του το δωσαν σε μικρο πιάτο...καμια σχέση δηλαδη με την φωτογραφία... και το κρέας ήταν ξεψαχνισμένο σαν να ήταν απομεινάρια άλλου.... το επιδόρπιο τρεις σταφίδες γλυκο κουταλιου σταφυλι και τρια μικρα κομματακια περγαμόντο ίσα με το νυχι του δακτύλου μου.

Ευχαριστούμε, 565andrip
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017

Αρκετά καλή ταβέρνα.΄Ομορφος χώρος. Ποικιλία φαγητών. Λογικές τιμές.Χρειάζεται κράτηση για τα βράδια. Δυστυχώς μεζέδες σερβίρουν μόνο βράδυ....

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Demetra T
Η κριτική γράφτηκε 20 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη ταβέρνα. Το φαγητό είναι πάντα νόστημο. Το κλέφτικο είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει. Το προσωπικό είναι αρκετά φιλικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2017
Ευχαριστούμε, antria21
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2016

απλό και καθαρο περιβάλλον, κατάλληλο για οικογένειες,
υπέροχο φαγητό, άριστη ποιότητα και γεύση,
πραγματικά πολύ παγωμένη μπύρα,

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Niki S

Costaris: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Deryneia, Επαρχία Αμμοχώστου

Costaris: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα