Tripadvisor

“Εκμετάλλευση στο φουλ”
Κριτική για: Block146

Block146
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ότι χειρότερο. Η απόλυτη εκμετάλλευση. Κλείσαμε τραπέζι 6 άτομα για κατανάλωση και μας έβαλαν στο μπαρ σε χώρο για ένα σουπλά σκεφτείτε και κολλητά δίπλα μας παρέα πάλι με ένα σουπλά χώρο στο μπαρ και πάει λέγοντας. Σα να μην εφτανε, το ένα τετραγωνικό που μας παραχώρησαν ειναι μπροστά στο άνοιγμα και τρώμε σπρώξιμο καθε ενα λεπτο για να μπαινοβγαινουν οι σερβιτόροι στο μπαρ. Σκαμπό ούτε ένα, αναγκαστικά πληρώνεις γκαρνταρόμπα διότι δεν Σ αφήνουν ν ακουμπήσεις στο μπαρ ρούχο. Μην πετάξετε τα λεφτα σας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, NIKITO23

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν την πρώτη φορά που πήγα, απόγευμα, το φαγητό,τα ροφήματα και το περιβάλλον ήταν υπέροχα. Μετά από λίγες μερες που ξαναπήγα για clubbing μας είχαν δώσει ένα τραπέζι ακριβώς στην μέση του μαγαζιού που όλοι πέρναγαν από το τραπέζι μας με αποτέλεσμα να σπρώχνουν και να επικρατεί πανικός και στριμωξίδι. Από μουσική για τα δικά μου γούστα δεν λέει και τίποτα το ιδιαίτερο. Το χειρότερο όμως από όλα ήταν οι τουαλέτες οι οποίες ήταν σε άθλια κατάσταση, πολύ βρώμικες και σιχαμερές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, AlexDom33
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε κυριακη πρωι μετα απο βολτα και μειναμε πολυ ικανοποιημενοι απο τα παιδιά στο σέρβις πολύ φιλικοί και άκρως εξυπηρετικοί. Εγώ προσωπικά δεν περίμενα ποτέ τόσο έξυπνο μενού και εξαιρετική εκτέλεση του.ηταν άψογα το μοναδικο ψεγάδι ήταν οι τιμές που ήταν αρκετά υψηλές αλλά τουλάχιστον τους κάλυψε η κουζίνα και τα παιδιά στο σερβις........

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, ier0kliss
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γνωστό μαγαζί για όσους μένουμε στα βόρεια (αλλά και όχι μόνο)
Σαν μαγαζί είναι πολύ ωραίο αισθητικά, σε κεντρικότατο σημείο της Ερυθραίας και με καλή μουσική!! Αλλά πραγματικά δεν έχω ξανασυναντήσει τόσο αγενές προσωπικό...τα παιδιά στην πόρτα ούτε καλησπέρα κατά την είσοδο,αλλά ούτε και καληνύχτα κατά την έξοδο..και αναρωτιέμαι αν δεν είναι αυτό στις αρμοδιότητες της δουλειάς τους, τότε τί είναι;;
Η κοπέλα της υποδοχής εντός του μαγαζιού, τόσο αδιάφορη στο όριο της αγένειας...και ξανα-διερωτώμαι ποιος είναι ο ρόλος της αν δεν είναι ευγενική και επικοινωνιακή;; και περνάμε στο κορυφαίο πρόσωπο της βραδιάς την bar woman ..κάτσαμε στο μπαρ- με το μαγαζί σχεδόν άδειο μιας και ήταν νωρίς- είχε περάσει ένα τέταρτο (ίσως κ περισσότερο) και δεν μας ρώτησε αν θέλαμε κάτι....οπότε παραγγείλαμε αυτοβούλως....2 απλά ποτά...περνώντας πάλι κανένα 15λεπτο, αποφασίζω να την κοιτάξω με ένα -οκ το ομολογώ- περίεργο βλέμμα μιας και την έβλεπα να καπνίζει μπροστά μου και ποτό να μην φτιάχνει (ούτε τα δικά μας,αλλά ούτε και κανενός άλλου) και χωρίς να πω κάτι μου λέει εκείνη με ειρωνικό ύφος :(πάντα κρατώντας το τσιγάρο) "περιμένω τον χυμό για τα ποτά σας να μου τον στίψουν, εντάξει;;"
Δεν ήξερα να βάλω τα γέλια ή να της απαντήσω χρησιμοποιώντας το ίδιο ειρωνικό ύφος.. Εννοείται πως δεν είχε κάτι προσωπικό η κοπέλα με μενα ή με την παρέα μου...ήταν το στυλ της αγενές και πραγματικά έδειχνε να βαριέται άπειρα...
Λυπάμαι που καλά μαγαζιά χαλάνε την φήμη τους εξαιτίας κακής συμπεριφοράς των υπαλλήλων.....υπάρχουν άπειρες επιλογές να βγει κάποιος να πιει το ποτό του....είναι πολύ εύκολο να μην ξαναπατήσει σε ένα μαγαζί...ωραίοι χώροι υπάρχουν παντού..αν κάτι θα κρατήσει τον πελάτη είναι η επαγγελματική και ευγενική εξυπηρέτηση..

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Elmaria_s
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σάββατο βράδυ! Όλα καλα και ωραία, εξαιρετικό μαγαζί, φοβερό service, πολυ ωραίο φαγητό αλλα δεν ειναι της παρούσης!! (εγκυούλα στην παρέα)όλοι πραγματικά έκαναν τα παντα για να έχουμε ενα πολυ καλο τραπέζι πάρολο που το μαγαζί ήταν γεμάτο..! & τους ευχαριστούμε! Ξεκινήσαμε με φοβερή διάθεση μέχρι που άρχισαν οι αλλαγές του dj... γιατί γιατί γιατί... απο ποιά εποχή;;; Γιατί ενα τραγούδι ξένο-ενα επίκαιρο-ενα αρχαίο! Όσο και να θέλεις μερικές ψυχολογικές διακυμάνσεις τις παθαίνεις... Σίγουρα δύσκολο να εξυπηρετήσεις όλα τα γούστα αλλα εάν δεν παρακολουθείς τον κόσμο ποιος ο λόγος..... next time θα σας προτιμήσουμε μάλλον με κάποιο αλλο dj...

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, 158anastasiax

Block146: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Ερυθραία, Κηφισιά

Block146: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!