“ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΝ”
Κριτική για: Μπαρμπουνάκι

Μπαρμπουνάκι
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: «Ποιοτικό ψάρι για όλους» είναι η φιλοσοφία μας για τα εστιατόρια ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙ ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ. Για αυθεντική ψαροφαγία σε προσιτή τιμή, «πλεύστε» στο πλησιέστερο ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙ της περιοχής σας και απολαύστε τις μοναδικές θαλασσινές γεύσεις που προτείνει ο Γιώργος Παπαϊωάννου.
Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2020

Εδωσα παραγγελία επί τόπου στο κατάστημα το σάββατο στις 13:00 και την προπλήρωσα για παράδοση στις 15:00 (155,00). Μεγάλο λάθος. Η παραγγελία μου έφθασε στο σπίτι μου μετά από 45 λεπτα με ΤΑΞΙ και αφού είχε προηγηθεί τηλέφωνό μου αλλά το βασικό ήταν ότι όλα ήταν κρύα, τα βάλαμε στο φούρνο και τα ξαναζεστάναμε. Η απάντησή τους ήταν: τι να κάνουμε. Μπράβο τους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, tasosver
Ο/η DSRestaurantGroup, Owner του Μπαρμπουνάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ κύριε Βερβαινιώτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την πρόσφατη παραγγελία σας και λυπούμαστε ιδιαιτέρως για τη δυσαρέσκειά σας. Με δεδομένο ότι πρώτη μας προτεραιότητα είναι η ικανοποίησή σας, απολογούμαστε για τις αστοχίες που περιγράφετε και σας διαβεβαιώνουμε ότι έχουμε μεταφέρει το συμβάν στη διοίκηση του εστιατορίου προς αποφυγή ανάλογων καταστάσεων, οι οποίες δεν αντιπροσωπεύουν την ποιότητα των υπηρεσιών που προσφέρουμε. Θα είναι χαρά μας να μας δώσετε την ευκαιρία να σας εξυπηρετήσουμε ξανά και θα εκτιμούσαμε ιδιαιτέρως να μας καλέσετε στο κατάστημα για την απευθείας επίλυση του θέματος.

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Πολυ ωραια και ευκολα θαλασσινα πιατα. Καλο και γρηγορο σερβις. Ο γαυρος, οι σαρδελες, και τα χορτα τους ειναι πολυ ευγευστα και προσιτα.

1  Ευχαριστούμε, Theo P
Ο/η StasinopoulosRG, Owner του Μπαρμπουνάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε θερμά για τη θετική κριτική σας. Ανυπομονούμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό και το σέρβις παρά πολύ καλό αλλά δεν δίνουν απόδειξη στο τέλος. Έχουμε επισκεφτεί πολλές φορές το μαγαζί αλλά ήταν η Τρίτη φορά που αναγκάστηκα να τους ζητήσω απόδειξη. Απαράδεκτο!!!

3  Ευχαριστούμε, Κάτια Ψ
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2020

Κυριακή μεσημέρι το επισκεφτήκαμε 4 άτομα φιλική παρέα (2 ζευγάρια). Ωραίο περιβάλλον, άψογη και φιλική εξυπηρέτηση. Ιούνιος μήνας καθίσαμε έξω στον ημι-υπαίθριο χώρο. Παραγγείλαμε: Γαρίδες ψητές (καταπληκτικές, νοστιμότατες, το ωραιότερο πιάτο στο τραπέζι), γαριδάκι συμιακό (νοστιμότατο, από τα καλύτερα που έχουμε φάει, το 2ο ωραιότερο πιάτο στο τραπέζι), καλαμαράκια τηγανιτά (πάρα πολύ νόστιμα και μαλακά, το 3ο ωραιότερο πιάτο στο τραπέζι), Ταλαγάνι ψητό (πάρα πολύ ωραίο και γευστικό), τυροκαυτερή (πολύ ωραία), μελιτζανοσαλάτα (αρκετά καλή, χωρίς μαγιονέζα και σκόρδο), σαλάτα Παπαϊωάννου (λίγο άχρωμη και άγευστη, το 2ο χειρότερο πιάτο στο τραπέζι), κουτσομούρες (ήταν τεράστιες, μας φάνηκαν όχι και τόσο φρέσκες, το χειρότερο πιάτο στο τραπέζι, δεν μας άρεσαν καθόλου, απογοήτευση), 2 μπύρες, 250ml κρασί, ψωμί ψητό (χρεώνεται έξτρα), 2 νερά εμφιαλωμένα. Στο τέλος μας κέρασαν μια πιατέλα γλυκά. Πληρώσαμε συνολικά €110 (δηλ. €55/ζευγάρι). Συμπαθητικό μαγαζί με ωραία εξυπηρέτηση που καταβάλει προσπάθεια για ποιοτικά υλικά στην κουζίνα του. Αν ήμουν εγώ ο ιδιοκτήτης, αυτές τις κουτσομούρες δεν θα τις σερβίριζα. Θα έλεγα δεν έχω. Γιατί να χαλάσω άδικα την καλή μου φήμη? Προσωπικά δεν εντυπωσιάστηκα, ούτε σκοπεύω να ξαναπάω σύντομα. Σε αυτή την τιμή/άτομο υπάρχουν καλύτερα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
2  Ευχαριστούμε, chrisdeze
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2020

Πάντα νόστιμο φαγητό, φρέσκο και με άριστη εξυπηρέτηση. Με διαφορά το καλύτερο στο είδος του.
Μπράβο σας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 61evangeliak

Μπαρμπουνάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Ερυθραία, Κηφισιά

Μπαρμπουνάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα