“το επισκεπτομαστε ξανα και ξανα!!”
Κριτική για: Little India

Little India
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017

αλλη μια φορα που κλεισαμε στο little india με φιλους και για αλλη μια φορα μας εβγαλε ασπροπροσωπους!!! το φαγητο εξαιρετο το σερβις εξισου καλο η ατμοσφαιρα φιλικη και ζεστη. Φιλοι μας που δεν ειχαν ξαναφαει στο συγκεκριμενο μαγαζι εμειναν ενθουσιασμενοι!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, ΔΑΦΝΗ Π

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό μενού με πολλές επιλογές και καταπληκτικό Tandori που λάτρεψαν όλα τα παιδιά στην παρέα και καταπληκτικές Μπάμιες Σίγουρα θα ξαναρθουμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, john_m-traveller
Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη επίσκεψη σε ινδικό.Η τοποθεσία αποτελεί μείον για το μαγαζί.Ο χώρος απλός ζεστός(δεν τσιγκουνεύονται τη θέρμανση)τηρουν τον νόμο για το κάπνισμα ΜΠΡΑΒΟ.Το φαγητό εξαιρετικό μείναμε ευχαριστημένοι με τις γεύσεις και σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, DianaMak1
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαΐου 2016

Εξαιρετικό ινδικό εστιατόριο. Σαν λάτρεις της ασιατικής κουζίνας το εκτιμήσαμε δεόντως! Όλα τα φαγητά του άριστα, ξεχωριστή μνεία στα απίθανα nans. Χαμογελαστό κι ευγενέστατο το προσωπικό, πολύ καλό το σέρβις. Οι τιμές του παραπάνω από λογικές, οι μερίδες πλούσιες. Μικρό μείον ο χώρος, ο οποίος παρά τη σχετική με την Ινδία διακόσμηση, είναι λίγο ψυχρός. Πάμε πάρα πολύ συχνά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, metaxiap
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2016

Είμαστε λάτρεις της ινδικής κουζίνας και ενθουσιαστήκαμε όταν ανακαλύψαμε πως πολύ κοντα μας υπάρχει ένα εστιατόριο που θα ικανοποιήσει τόσο πολύ τα γούστα μας. Από τότε που το ανακαλύψαμετο επισκεπτόμαστε συχνά, είτε για δείπνο είτε για μεσημεριανο κυρίως τα Σάββατα. Το σερβις η ατμοσφαιρα αλλα κυριως τα πιατα που είναι γευστικότατα αλλά και χορταστικά μας έχουν κατακτήσει . Είναι ακριβώς αυτό που έλειπε από την περιοχή μας ενα ινδικο ποιότητος!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2016
1  Ευχαριστούμε, ΔΑΦΝΗ Π

Little India: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Little India: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!