“Πολλές επιλογές !!!”

Ταξιδεύοντας Στα Βόρεια
Περιγραφή: Ναυπηγήσαμε νέο καΐκι… Η αγάπη των πελατών μας όμως -που έρχονταν από όλες τις γωνιές της Αττικής και της ευρύτερης Ελλάδας αλλά ακόμα και από το εξωτερικό- μας ώθησε να ναυπηγήσουμε και δεύτερο καΐκι το 2014. Έτσι λοιπόν, το ονομάσαμε «Ε/Γ ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ… στα βόρεια» και σεμνά το αγκυροβολήσαμε και πάλι σε μια ήσυχη γειτονιά της Νέας Ερυθραίας. Το δίδυμο αυτό καΐκι πλέει πλέον και στα βόρεια προάστια με τις ίδιες ρομαντικές ιδέες και αρχές. Κρατήσαμε την ίδια ποιότητα και αφοσίωση στην φρεσκότητα των θαλασσινών σε ένα ξεκούραστο νέο κατάστρωμα με λιτή αισθητική λευκού και γαλάζιου. Η φράση που μας εκφράζει δικαιολογημένα είναι «τα αμέσως πιο φρέσκα κολυμπάνε στη θάλασσα!!!»
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα φύγεις χορτάτος. Πολλές επιλογές , πλούσιες μερίδες , γρήγορη εξυπηρέτηση, λιγοστή οχλαγωγία σε σχέση με το μέγεθος του μαγαζιού, παρατηρήσαμε ότι απαγορευόταν το κάπνισμα κάτι που μας χαροποίησε, τιμές 25€ το άτομο, και τέλος εσωτερικός χώρος που χρήζει αναβάθμισης για το κόστος ένα άτομο.

Στα πιάτα του λαβράκι, γαρίδα Συμιακή, χταπόδι, γαριδομακαρονάδα και κριθαρότο , μας άρεσαν !!! Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά.

Ευχαριστούμε, George N
Ο/η taxidevontas v, Διευθυντής του Ταξιδεύοντας Στα Βόρεια , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια. Είμαστε ευχαριστημένοι γιατί το φαγητό και η εξυπηρέτηση μας ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας και σας άφησε θετικές εντυπώσεις. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο εκπληκικο!!!
Πολυ μεγαλη ποικιλια με υψηλη ποιοτητα!!
Ολα υπεροχα!!
Μοναδικη παραφωνια ενα ψηλος μελαχρινος αδυνατος που γκρινιαζε ολη την ωρα και οταν φαγαμε κοντεψε να μας πεταξει εξω απο το μαγαζι!!! Μονο που δεν πληρωσαμε στην ..... πορτα!!!

Το συνιστω ανεπιφυλακτα ( εκτος απο αυτο τον ασχετο τυπο!!!)

Ευχαριστούμε, euroxx t

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Καλή σαρακοστή!

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραίο μαγαζι σε μια ήσυχη γειτονιά! Απο πιάτα πήραμε ψητή σκορπίνα, τηγανιτές σουπιές, ψητό καλαμάρι (πολυ μαλακο), γαρίδες σαγανάκι (να τις δοκιμάσετε οπωσδήποτε), καπνιστό χέλι (δεν εχω λογια, πεντανοστιμο) και αλλα ορεκτικά που ηταν συνηθισμένα.Οι σερβιτόροι ηταν πολυ ευγενικά και χαμογελαστα παιδιά.

Ευχαριστούμε, Panagiotis S
Ο/η Κωσταντινος Ζ, Owner του Ταξιδεύοντας Στα Βόρεια , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλιά σας! Χαιρόμαστε να λαμβάνουμε κριτικές από ευχαριστημένους πελάτες. Να 'στε καλά & καλή Σαρακοστή!

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Συνήθως για ψάρι κατηφορίζεις προς την θάλασσα, ένας φίλος πρότεινε τα βόρια.
Το μαγαζί ζεστό αποπνέει αύρα θαλασσινή τα ψαρια φρέσκα η εξυπηρέτηση άψογη.

Ευχαριστούμε, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ
Ο/η taxidevontas v, Διευθυντής του Ταξιδεύοντας Στα Βόρεια , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ, χαιρόμαστε που σας άρεσε η επίσκεψή σας στο Ε/Γ Ταξιδεύοντας!

Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018

πολλη ομορφο μαγαζι ευγενεστατο προσωπικο τα πιατα υπεροχα κερασμα στο τελος ολα τελεια βεβαια ειναι μαγαζι για καποιον που εχει μονιμο και καλο μισθο σε συγκρηση με την ποιοτητα αξιζη τα λεφτα του

Ευχαριστούμε, ipotis2018

Ευχαριστούμε πολύ, να 'στε καλά!

Ταξιδεύοντας Στα Βόρεια : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Ερυθραία, Αττική

Ταξιδεύοντας Στα Βόρεια : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;