“Ωραίες στιγμές”
Κριτική για: Buffalo Wings & Rings

Buffalo Wings & Rings
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε με παρέα γυναικών σε ένα event που είχαν. Περάσαμε τέλεια, το μαγαζί είχε κέφι και ευγενικό προσωπικό. Το φαγητό δεν είχε κάποια φοβερή έκπληξη αλλά ήταν αυτό που περιμέναμε από αυτό το μαγαζί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Betty30f
Ο/η buffalowingsandrings, Γενικός Διευθυντής του Buffalo Wings & Rings, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 ημέρες

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος πολύ ευχάριστος και φιλικός! Το προσωπικό επίσης! Μας άρεσαν αυτά που φάγαμε και θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, Guide170325

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε και πέρυσι, πήγαμε και φέτος κάποιες φορές. Κάθε φορά είναι και καλύτερο αυτό το μαγαζί και φαίνεται πόσο ασχολούνται οι ιδιοκτήτες του. Γνήσιες γεύσεις, Αμερικάνικες. Ωραίες προσφορές αρκετά συχνά με Μαργαρίτες 1+1 και chicken wings με refill. Αξίζουν την καλκή κριτική γιατί προσπαθούν να είναι τέλειοι.

Ευχαριστούμε, BillAdamopoulos

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Ιδανικό για παρέα που αγαπάει τα αθλητικά. Τεράστιος και άνετος χώρος, με Covid+ αποστάσεις. Πολύ ευγενικό και χαμογελαστό προσωπικό, πολύ καλές τιμές και οι γεύσεις, Αμερικάνικες, γνήσιες. Τα περίμενα χειρότερα τα πράγματα αλλά εξεπλάγειν. Έχω ξαναπάει με την παρέα αρκετές φορές και πάντοτε φεύγαμε με χαμόγελο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, KosmasPanag

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020

Απλά καλό...το mac and cheese μετριότατο και πάρα πολύ στεγνό... Οι φτερούγες κοτόπουλου μέτριες και τα corn dogs ήταν το μοναδικό ορεκτικό που άξιζε... Οι τιμές τσιμπημένες ...Τα κυρίως που δοκιμάσαμε απλά κάλα... Το σέρβις γρήγορο και εξυπηρετικότατο... Υπάρχουν σαφώς καλύτερες επιλογές, στα χρήματα που κατά μέσο όρο δίνει κάποιος, στο συγκεκριμένο μαγαζί...

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Panos_Pap_4
Ο/η buffalowingsandrings, Μάρκετινγκ του Buffalo Wings & Rings, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 ημέρες

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Το feedback των καλεσμένων μας είναι πολύ σημαντικό για εμάς καθώς πάντα προσπαθούμε να εξελισσόμαστε και να γινόμαστε καλύτεροι στις υπηρεσίες που προσφέρουμε. .Φιλικά η ομάδα των BWR

Buffalo Wings & Rings: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Ερυθραία, Κηφισιά
Κηφισιά, Αττική

Κηφισιά, Αττική
Νέα Ερυθραία, Κηφισιά

Buffalo Wings & Rings: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!