“Εξαιρετικό! ”
Κριτική για: Pavlov's Lab

Pavlov's Lab
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά και ντελικάτα γλυκά. Φτιαγμένα για ανθρώπους που ξέρουν να εκτιμούν το ποιοτικό γλυκό, απ τα έτοιμα κουβαδακια ζαχαροπλαστικης. Μετά από παρότρυνση φίλων επισκέφθηκαμε 2 φορές το κατάστημα. Ξεχωριστά γλυκά, ποιοτικά και οι άνθρωποι ευγενικοί. Συγχαρητήρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, 626anp

Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2020

Η πιο απαράδεκτη συνεργασία που έχω κάνει μέχρι τώρα.
Παραγγείλαμε μια τούρτα γενεθλίων και λόγω αναβολής των γενεθλίων και ενώ τους είχαμε ενημερώσει για την αναβολή αυτή,μας είπαν ότι....
1) εδώ σε εμάς "ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ" (e-mail, τηλεφωνο) επαγγελματίες όπως υποστηρίζουν οι ίδιοι.....

2) Μετά από την απαράδεκτη επικοινωνία μαζί τους με τα πολλά, μας είπαν στο τηλέφωνο ότι "να προσέχουμε πως μιλάμε στον άνθρωπο που φτιάχνει την τούρτα της κόρης μας"....

Όπως καταλαβαίνετε μας απείλησαν ευθέως ότι κάτι θα κάνουν στην τούρτα του παιδιού μας...

Να τους προτιμήσετε τέτοιους επαγγελματίες.
Ντροπή τους.
Παράδειγμα προς αποφυγήν.

Μην κάνετε το λάθος που κάναμε εμείς, υπάρχουν πολύ καλύτεροι και πιο οικονομικοί απο αυτούς....

(Απαράδεκτη τούρτα πέρα από την άθλια συμπεριφορά)

Ευχαριστούμε, 128giannisp
Η κριτική γράφτηκε 18 Μαρτίου 2020

Γευστικά γλυκά και φρέσκα ότι δοκιμάσαμε αλλά νομίζω παρα είναι ακριβό χωρίς να είναι κάτι το τόσο ιδιαίτερο.Για μία φορά το προτείνω και ο καθένας ας κρίνει

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Navagos2000
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2019

Η κουζίνα έχει κλείσει από της 4:30 και εμείς δεν μπορούσαμε να φάμε τίποτα, λόγο ευγένειας καθήσαμε και πείραμα ένα κρουασάν σοκολάτας το οποίο ήταν σκληρό και ένα γλυκό με σοκολάτα τη οποίο ήταν παγωμένο και ήταν σαν λάστιχο αυτοκινήτου!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, L4645TUirener
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2019

Συνοικιακό ζαχαροπλαστείο πολύ κοντά στη Χαριλάου Τρικούπη στη Ν.Ερυθραία όπου θα πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσετε Πάβλοβα. Τη γεμίζουν μπροστά στα μάτια σας και έχει και ατομικές αν θέλετε να δοκιμάσετε για πρώτη φορά.Το μόνο μειονέκτημα, δύσκολα κρατάει πάνω από μία ημέρα στο ψυγείο γι΄αυτό προετοιμαστείτε για Pavlovas night!
Kαι τα υπόλοιπα γλυκά(όχι μεγάλη ποικιλία)ολόφρεσκα. Ακόμα και τα κουλουράκια τους σε πολλές γεύσεις τρίβονται και είναι γευστικότατα

Αξίζει μια επίσκεψη για το γλυκό που φημίζονται αλλά και τα υπόλοιπα

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, tina0ik

Pavlov's Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Pavlov's Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα