“Ανύπαρκτη Εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Aelios Petra

Aelios Petra
Περιγραφή: Λίγο έξω από τον Χορτιάτη, στις εγκαταστάσεις του κτήματος Παλίτζια, το εστιατόριο Aelios Petra (Ήλιος Πέτρα), άνοιξε τις πόρτες του και σας υποδέχεται για το πρωινό, το μεσημεριανό ή το βραδινό σας γεύμα, όπως επίσης για τον καφέ ή το ποτό σας.

800 μέτρα άσχημος χωματόδρομος. Περιμέναμε 40 λεπτα και δεν ήρθαν ποτέ για παραγγελία, ενώ είχαμε κάνει κράτηση από το πρωί. Μας έφεραν δύο σερβίτσια ενώ ήμασταν τρεις. Μας έφεραν έναν κατάλογο. Μας αγνόησαν πλήρως. Κατά τ άλλα ωραίος χώρος, αλλά ανύπαρκτο σέρβις. Μικρά παιδιά, άπειρα! Ελλιπές προσωπικό για τα άτομα που δέχονται. Ο υπεύθυνος αδιαφορος σε σημείο αγένειας. Είναι κρίμα για το μέρος

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, _V9847HY
Ο/η Ioannis Sarridis, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Aelios Petra, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Καλημέρα σας! Όσον αφορά στο δρόμο, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι πρόκειται για έναν βατό χαλικόδρομο, 800 μέτρων που συντηρείται τόσο από εμάς όσο και από τον Δήμο, κάθε 15 ημέρες.

Επιπλέον, θα θέλαμε να σας ζητήσουμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία που αντιμετωπίσατε. Σε τέτοιες περιπτώσεις προτείνουμε σε όλους τους πελάτες μας να επικοινωνούν με τον υπεύθυνο του εστιατορίου μας. Ειδικά εκείνη την ημέρα, υπήρχαν 2 παρόντες.

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

το περιβάλλον μαγευτικό, ο χώρος απίστευτα όμορφος, η εξυπηρέτηση τέλεια το πιο δυνατό στοιχείο η γεύση των φαγητών και γλυκών, άψογοι σε όλα, αξίζει να στηρίζουμε τέτοιες επιχειρήσεις στην πόλη μας

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, SmaroV1
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021

Ίσως το πιο ποιοτικό από κάθε άποψη μαγαζί στη Θεσσαλονίκη..ο,τι και να πω είναι λίγο.. περιβάλλον-φαγητο-προσωπικο όλα υπέροχα! Έχει φτιαχτεί ένας χώρος με πολλή αγάπη, απόλυτα εναρμονισμενος στο φυσικό περιβάλλον, με τρομερές μουσικές επιλογές που έρχονται να συνοδευσουν τις βραδιές μας! Ένα μεγάλο μπράβο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, georgias401
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα πιο προσεγμένα εστιατόρια-καφέ στην πόλη. Η θέα φοβερή αλλά και το φαγητό ήταν απρόσμενα εξαιρετικό... Μπράβο στον σεφ, αξίζει σίγουρα η εμπειρία. Υ. Γ. Ζακέτα να πάρετε αν πάτε βραδάκι ακόμα και το καλοκαίρι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, P953BP_
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021

Το μέρος είναι υπέροχο το φαγητό πεντανόστιμο και μαγική θέα. Οι σερβιτόροι είναι πολύ ευγενικοι και η εξυπηρέτηση σωστη .

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 132agg

Aelios Petra: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χορτιάτης, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Aelios Petra: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!