Angeliki Beach Hotel
Tomato Beach Hotel(Μεγάλη Άμμος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Ίριδα Aegean View(Μεγάλη Άμμος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Eye Q Resort(Μεγάλη Άμμος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Fengeros Village(Μεγάλη Άμμος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Agoda.com
Hotel Rene(Μεγάλη Άμμος)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Megali Ammos House(Μεγάλη Άμμος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Agoda.com
Villa Anna(Μεγάλη Άμμος)
  • Δωρεάν WiFi
Nicolas Studios and Apartments(Μεγάλη Άμμος)
  • Πισίνα
Nefi Guesthouse(Μεγάλη Άμμος)
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εκλησα το δωμάτιο τελευταια στιγμή..θεωρώ τον εαυτο μου τυχερό που βρηκα αυτο το μερος..ας αρχισω..ο κηπος εξω εκληκτικος,η θαλασσα ακριβως απο κάτω,ενα υπεροχο beach bar με τρομερο φαγητο και το δωματιο..τι να πω για το δωματιο... πιο ανακαινισμενο δωματιο δεν εχω ξανα πετύχει...πιο καθαρο και απο το σπιτι μου!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Tinakampoli
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2016

Πολύ "φιλόξενο" και δίπλα στην πόλη.
Το φαγητό άψογο και οι τιμές του καλές. Και το βασικότερο: ακριβώς πάνω στην θάλασσα!!! Τα δωμάτια πολύ καθαρά και το σέρβις άψογο. Ευχαριστούμε τον Νίκο και τον Δημήτρη για την άψογη εξυπηρέτηση και τον επαγγελματισμό τους

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, Erasmia G
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2015

Περάσαμε υπέροχα με την γυναίκα μου στο Αngeliki beach hotel απο 19/08/2015 έως 21/08/2015 με τον υπέροχο κήπο και την καταπληκτική παράλια στα 15 βήματα από το δωμάτιό μας!
Η καθαριότητα τόσο του δωματίου όσο και του περιβάλλοντα χώρου-παραλίας κήπου & μπαρ, καθώς και ο πάρα πολύ ευγενικός & εξυπηρετικός ιδιοκτήτης και το προσωπικό, μας άφησαν με τις καλύτερες εντυπώσεις! Σας ευχαριστούμε πολύ & συγχαρητήρια σε όλους για την άψογη δουλειά...!

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Panos K
Ο/η Nikos-Dimitris K, Owner του Angeliki Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Σεπτεμβρίου 2015

Ευχαριστουμε πολυ για τη κριτικη σας και τα καλα σας λογια αλλα πανω απο καθε κριτικη για μας ειναι το χαμογελο του πελατη οταν φευγει
Νικος Κανταρακιας

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2014

Περασαμε 15 αξεχαστες μερες στο Αngeliki beach hotel απο 24/6/2014 εως 10/7/2014 μαζι με τον γιο μας που ειναι 5χρ.Το περιβαλλον ειναι ΙΔΑΝΙΚΟ για παιδια,υπεροχος κηπος και παραλια και το σπουδαιοτερο πεντακαθαρο δωματιο και πολυ ευγενικοι ιδιοκτητες αλλα και ολο το προσωπικο!Ευχαριστη εκπληξη το μπαρ του ξενοδοχειου,μεγαλη ποικιλια πιατων,γευστικο φαγητο και παντα χαμογελαστα γκαρσονια!Συγχαρητηρια σε ολους για την αψογη δουλεια τους!Ηδη κανονιζουμε να ξαναπαμε του χρονου!!!

• Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, 477Roberto
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Fantastikh epilogh, me oraia thea sth thalassa.
H paralia einai pragmatika fantastikh me oraia ammo kai poli katharo nero, eno ta paidia sto beach bar tou katalymatos kanoun to kalytero gia na sou minoun oi diakopes sth skiatho aksexastes.
Ta domatia kathara kai prosegmena me aircondition.
To synisto anepifilakta...
Be back soon!!!