Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
FindHotel
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2017

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, σε μια καταπληκτική τοποθεσία ! Τα δωμάτια είναι αρκετά μεγάλα και ποιοτικά. Το εστιατόριο του είναι πάρα πολύ καλό με καταπληκτική θέα. Το προσωπικό ευγενικό, χαρούμενο και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, theofilos89
Ο/η Manolis M, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ai Yannis Suites and Apartments Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ κ. Θεοφιλε

Σας ευχαριστόυμε πολύ, ελπίζουμε να είμασταν αντάξιοι των προσδοκιών σας και θα χαρούμε πολύ να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο μας.

Με εκτήμηση Τμήμα κρατήσεων

Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2017

Εξαιρετικό ξενοδοχείο το περιβάλουν ωραίο και σε καλή τοποθεσία..Τα δωμάτια είναι μεγάλα και ποιοτικά. Το εστιατόριο είναι πολύ καλό με υπέροχη θέα που σε μαγεύει. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλοι οι τύποι δωματίων είναι ευρύχωροι και ποιοτικοί. Όλα έχουν να κάνουμε με το τι ανάγκες έχεις και πόσα άτομα θα είστε
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, epameinondasm

Αγαπητέ κ.Επαμεινώνδα

Σας ευχαριστόυμε πολύ για την πολυ καλή κριτική σας .Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο του ξενοδοχείου μας.

Με εκτήμηση Τμήμα κρατήσεων

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο!! Πολυτελές και καινούριο ξενοδοχείο με μεγάλα δωμάτια. Σύγχρονη διακόσμηση, άνετο κρεβάτι και πάρα πολλούς αποθηκευτικούς χώρους.Έχει καταπληκτική θέα και τέλειο περιβάλοντα χώρο όπου κυριαρχεί η πέτρα και το πράσινο και το κυριότερο ειναι πεντακάθαρο !!! Ο ιδιοκτήτης ειναι φιλικότατος και μας βοήθησε να εξερευνήσουμε τις ομορφιές της περιοχής.....το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Charalampos_Kakavas
Ο/η Manolis M, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ai Yannis Suites and Apartments Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ κ. Μπάμπη
Σας ευχαριστόυμε πολύ για ττον χρόνο που αφιερώσατε για την κριτηκή σας στο ξενοδοχείο μας .Ελπίζουμε να είμασταν αντάξιοι των προσδοκιών σας και θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο του ξενοδοχείου μας.

Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2016

καθαρο,συγχρονο καθοτι πρεπει να ειναι προσφατα χτισμενο με πολυ εξυπηρετικο προσωπικο.Τα δωματια πολυ καθαρα και πολυ μεγαλα πραγμα που το κανει ιδανικο και για οικογενειες με παιδακια.Γενικα ενα ομορφο ξενοδοχειο σε μια ομορφη περιοχη

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, george g
Ο/η Manolis M, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ai Yannis Suites and Apartments Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ Κ. Γιώργο

Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2016

Ωραίο περιβάλλον, υπέροχη θέση, άνετη κι ευχάριστη διαμονή. φιλοξενια αριστη, ευγενικο κι εξυπηρετικο προσωπικο. ανετο δωματιο, καθαρο λειτουργικο. Ωραίο πρωινό, άνετη αίθουσα για καφε η φαγητο. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, EleniT674
Ο/η Manolis M, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ai Yannis Suites and Apartments Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2016

Αγαπητή κ. Ελένη