Αγρόκτημα(Καρδάμυλα)
  • Δωρεάν WiFi
  • Δωρεάν στάθμευση
Spilia(Καρδάμυλα)
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο!! Πολυτελές και καινούριο ξενοδοχείο με μεγάλα δωμάτια. Σύγχρονη διακόσμηση, άνετο κρεβάτι και πάρα πολλούς αποθηκευτικούς χώρους.Έχει καταπληκτική θέα και τέλειο περιβάλοντα χώρο όπου κυριαρχεί η πέτρα και το πράσινο και το κυριότερο ειναι πεντακάθαρο !!! Ο ιδιοκτήτης ειναι φιλικότατος και μας βοήθησε να εξερευνήσουμε τις ομορφιές της περιοχής.....το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Babis K
Ο/η Manolis M, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ai Yannis Suites and Apartments Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ κ. Μπάμπη
Σας ευχαριστόυμε πολύ για ττον χρόνο που αφιερώσατε για την κριτηκή σας στο ξενοδοχείο μας .Ελπίζουμε να είμασταν αντάξιοι των προσδοκιών σας και θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο του ξενοδοχείου μας.

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2016

καθαρο,συγχρονο καθοτι πρεπει να ειναι προσφατα χτισμενο με πολυ εξυπηρετικο προσωπικο.Τα δωματια πολυ καθαρα και πολυ μεγαλα πραγμα που το κανει ιδανικο και για οικογενειες με παιδακια.Γενικα ενα ομορφο ξενοδοχειο σε μια ομορφη περιοχη

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, george g
Ο/η Manolis M, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ai Yannis Suites and Apartments Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ Κ. Γιώργο

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2016

Ωραίο περιβάλλον, υπέροχη θέση, άνετη κι ευχάριστη διαμονή. φιλοξενια αριστη, ευγενικο κι εξυπηρετικο προσωπικο. ανετο δωματιο, καθαρο λειτουργικο. Ωραίο πρωινό, άνετη αίθουσα για καφε η φαγητο. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Eleni T
Ο/η Manolis M, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ai Yannis Suites and Apartments Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Ιουλίου 2016

Αγαπητή κ. Ελένη

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2016

Ομορφο συνολικα ξενοδοχείο, με πολυ καλο φαγητο και σεφ, καλη θεα και διαδρομες για περπάτημα.
Ιδανικο για χαλαρωση και ηρεμες διακοπες. Δωματια ευρύχωρα και φωτεινά. Ισως θα ηταν καλυτερο αν υπηρχε καυτο νερο καθ ολη την διάρκεια της ημερας!

Διαμονή: Ιανουάριος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, stavr0ulada
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι από την διαμονή μας στο Αϊ-Γιάννης! Τα δωμάτια ωραία διαμορφομένα και άνετα, η θέα καταπληκτική, το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό και το εστιατόριο αξίζει μια δοκιμή για να σε πείσει! Μπράβο! Είναι σημαντικό να υπάρχουν τέτοια καταλύματα στο νησί!

Διαμονή: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Ioanna K