“Μην Πατήσετε ΠΟΤΕ!!!!!!!!!”
Κριτική για: Takis To Limeni

Takis To Limeni

Μπαίνοντας στο μαγαζί υπήρχε κάποιος στο ταμείο μελαχρινό που δεν μας είπε ούτε Γειά. Ρωτήσαμε μόνοι μας που μπορούμε να καθησουμε(τα μαγαζί είχε μόνο δύο παρέες). Μας υπέδειξε βαριεστημενα δύο τραπέζια όχι κοντά στην θάλασσα. Το μαγαζί ενώ μύριζε πολύ άσχημα αισθάνθηκαμε άβολα στο να φύγουμε και περιμέναμε τον αγενέστατο σερβιτόρο ο οποίος μας είπε ότι έπρεπε να παραγγείλουμε οποιαδήποτε φαγητό (εμείς θέλαμε να πιούμε κρασί και να τσιμπισουμε) γιατί είναι ψαροταβέρνα και όχι μπαρ και όλα αυτά αφού είχε πάρει την άδεια του ιδιοκτήτη. Παρόλο που οι τιμές από ότι είδαμε στον κατάλογο ήταν τσουχτερές δεν ήταν ο λόγος που αποχώρησαμε τελικά από το μαγαζι!!!!! Τα συμπεράσματα είναι δικά σας!!!!!

1  Ευχαριστούμε, zoze1716

Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτο !!!
Μπαίνουμε στο μαγαζί κανένας υπάλληλος δεν μας έδωσε σημασία ,ρωτάμε ευγενικά έναν υπάλληλο υπάρχει κάποιο τραπέζι;
και αγενέστατα χωρίς να σηκώσει το βλέμμα του από αυτό που έκανε …βαρεμένα απαντά ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ….!!!
Δεν ξαναπατάμε ….
Τα συμπεράσματα δικά σας…..

1  Ευχαριστούμε, mary p
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκεφτήκαμε Κυριακή μεσημέρι τον Τάκη. Δεν είχαμε κράτηση, αλλά μας έδωσε το καλύτερο τραπέζι του. Η εμπειρία και το μέρος είναι μοναδικά. Δίπλα σου καθαρίζονται τα ψάρια και οι χελώνες κάνουν βόλτες στα πόδια σου. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό, για το ψάρι δεν τίθεται συζήτηση, δεν είναι φρέσκο, είναι ημέρας. Τιμές λογικότατες. Θα ξαναπάω σίγουρα. Το σέρβις ήταν λίγο για την ποσότητα των ανθρώπων αλλά Λίλη καλή θέληση το ξεπερνάς...

Ευχαριστούμε, GPanas
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρά την φανταστική τοποθεσια, η εμπειρία φαγητού και το σέρβις υστερούν πολύ από αυτό που θα περίμενε κανεις.
Δυστυχώς το μόνο που ξεχωρίσαμε από τα διαφορα πιάτα που πήραμε (γαριδομακαρονάδες, σαρδέλα, καλαμαράκια, βραστά λαχανικά, πατατες) ήταν η φέτα και το ζυμωτό ψωμί..
Κρίμα όμως ένα τέτοιο μέρος να ξεχωρίζει για το ψωμοτύρι..

Ευχαριστούμε, danielgordon2016
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021

Η εξυπηρετηση μαλλον αδιάφορη, τουλαχιστον προς τους πελατες που δεν ειχαν παραγγείλει πανάκριβα ψαρικα..
Οι γευσεις των καλαμαριων συμπαθητικες , το χταποδι καπως σκληρο και η ταραμοσαλατα που "κατι"παραξενο ειχε..

Ευχαριστούμε, AmaliaGeo4

Takis To Limeni: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Οίτυλο, Περιοχή Λακωνίας
Λιμένι, Περιοχή Λακωνίας

Takis To Limeni: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!