“Έξοχο ηλιοβασίλεμα”
Κριτική για: Takis To Limeni

Takis To Limeni
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε εκεί έχοντας αρκετές επιφυλάξεις από τις κριτικές που είχαμε διαβάσει. Καθίσαμε σε τραπέζι που είχαμε ήδη κλείσει δίπλα στη θάλασσα για να απολαύσουμε και το όμορφο ηλιοβασίλεμα. Ήταν τέλος Αυγούστου και γενικά το μαγαζί ήταν γεμάτο. Το ψάρι ήταν εξαιρετικά ψημένο και φρέσκο φαγκρί! Όλα τα ορεκτικά ήτανε σε γενεές μερίδες και πεντανόστιμα..
Γενικά δεν είδαμε κάπου κάποια διάθεση να μας εκμεταλλευτούν όπως αναφέρουν πολλοί..
Η μόνη παρατήρηση που θα μπορούσα να κάνω ήταν ότι θα μπορούσε να είναι πιο προσεκτικοί στο θέμα της μάσκαςΚαθώς φορούσε μόνο η μία γκαρσόνα και κανείς άλλος από το προσωπικό μας εξυπηρετούσε!

1  Ευχαριστούμε, 724eliasf

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2020

Απόλαυσαμε τα ποιο νόστιμα ψάρια, απ τον καλύτερο ψηστη, τον Μπλεντι. Πολύ καλή εξυπηρέτηση και καλό σέρβις από την Βασιλική. Πολύ καλή υποδοχή από τον ιδιοκτήτη, τον Πόθο!!Σας ευχαριστούμε για όλα!!!

2  Ευχαριστούμε, Στελλα Ρ
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ ακριβό χωρίς λόγο. Με το που μπήκαμε δε μας έδωσε κάνεις σημασία και ήταν αγενείς μαζί μας . Δεν υπήρχε τίποτα στον κατάλογο διαθέσιμο κάτω των 50 ευρώ. Είχε μόνο, τουλάχιστον έτσι μας είπαν, τα πολύ ψαγμένα ψάρια. Ευτυχώς την καταλάβαμε και φύγαμε. Φάγαμε πολύ ωραία στον Άγιο Νικόλαο με το 1 10 των χρημάτων και προσωπικό μόνιμα χαρούμενο ,εξυπηρετικο και ευγενικό.
ΥΓ στο λιμενι πήγαμε στη Πελοπόννησο Όχι σε κάνα εστιατόριό με 3 αστέρια.

1  Ευχαριστούμε, R7424CM_
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σχεδόν το μισό κατάλογο δεν το είχαν , περνούμε καλαμαράκια τιγανιτα βρίσκοντας μέσα μια μύγα τηγανισμένη και όταν το είπαμε στην σερβιτόρα μας απαντησε ότι έτσι είναι στην επάρκεια, τα αμπελοφάσουλα άθλια , το μόνο που τρωγόταν ήταν το χταπόδι , δεν πρόκειτε να ξαναπατήσω ! Πανάκριβο χωρίς λόγο

4  Ευχαριστούμε, _X6647HF
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020

Μετα απο κρατηση επισκεφτηκαμε το μαγαζι τεταρτη φορα αυτο το καλοκαιρι. Το τραπεζι μας δεν ηταν δθαθεσιμο και μολις ελευθερωθηκε δοθηκε αλλου. Μετα απο παρατηρηση μας το εδωσαν. Οι αποστασεις ηταν ελαχιστες μεταξυ των τραπεζιων και η μυρωδια ανυποφορη. Οι σερβιτοροι φορουσαν μασκα κατα βουληση και γενικα επικρατουσε συνωστισμος. Γενικα δε νιωθεις οτι σε υπολογιζουν σαν πελατη. Φυγαμε και φαγαμε εξισου καλα στο νεο οιτυλο. Διωχνουν τους πελατες και συντομα θα το καταλαβουν. Ευτυχως υπαρχουν πολλες επιλογες.

3  Ευχαριστούμε, kc791

Takis To Limeni: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Οίτυλο, Περιοχή Λακωνίας
Λιμένι, Περιοχή Λακωνίας

Takis To Limeni: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!