Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams158 $
Priceline158 $
Agoda.com158 $
Tripadvisor158 $
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι ενα πανέμορφο ξενοδοχείο πάνω ακριβώς στη θάλασσα! Τα δωμάτια ειναι πολυ όμορφα διακοσμημένα και πεντακάθαρα! Το προσωπικό ειναι ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό! Το μόνο κάπως αρνητικό είναι το φτωχό πρωινό που έχει σε σχέση με την τιμή! Θα ξαναεμενα σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, KarIlias1986
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για βράδυ! Απίθανη τοποθεσία πραγματικά παράδεισος! Το δωμάτιο υπέροχο με θέα θάλασσα. Η υπεύθυνη του ξενοδοχειου, η Γεωργία...τι να πω. Πραγματικά νιώσαμε σαν το σπιτι μας! Κοιμήθηκα κ ξύπνησα με τον ήχο της θάλασσας!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, ria t
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό είναι ευγενικό, εξυπηρετικό και γρήγορο σε ότι ζητήσει κανείς.
Το δωμάτιο είναι άνετο με όμορφη θέα προς τη θάλασσα. Ωστόσο, χρειάζεται προσοχή σε κάθε λεπτομέρεια στην καθαριότητα. Κάποιες επιφάνειες είχαν σκόνη, καλό είναι να ανοίγονται πιο συχνά τα συρτάρια για να μην ξεμένουν πράγματα από προηγούμενους επισκέπτες και ιδανικά να αντικατασταθεί ο υφασμάτινος καναπές με έναν δερμάτινο. Το δωμάτιο (μείναμε σε αυτό με την κάμαρα) διατηρεί την εξαιρετική του αρχιτεκτονική και λειτουργικότητα.
Το πρωινό είναι πλούσιο σε επιλογές και ορισμένες από αυτές φτιάχνονται εκείνη τη στιγμή προσωποποιημένα (κρέπες, ομελέτα). Ίσως να διευκόλυνε η ύπαρξη ενός μπουφέ για τις πιο τυποποιημένες επιλογές (κέικ, χυμός), ετσι ώστε να είναι εύκολο και δυνατό πιθανό refill.
Θα το επιλέξουμε ξανά όταν επισκεφτούμε την περιοχή.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, giorgosm218
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο σε καλύτερη τοποθεσια δεν θα μπορούσε να ήταν!Μην περιμένετε μπαλκόνια και παράθυρα μεγάλα,η αρχιτεκτονική και τα διατηρητέα σε περιορίζουν σε μικρά παράθυρα.Εμεις μείναμε στο superior blue room,μην φαντάζεστε το superior οπως είναι στα 5στερα αλλά ένα υπέροχο ζεστό δωμάτιο με καταπληκτική θεα!!το βράδυ αν αφήσετε το παράθυρο ανοιχτό σε νανουρίζει ο ήχος της θάλασσας γιατί είναι ακριβώς στα 4 μέτρα από κάτω σου.. το πρωινό ήταν εξαιρετικό και home made!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Captain_Athens
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε Ώρα θα τοποθεσία, δίπλα στη θάλασσα διαθέτει μικρά αλλά και μεγαλύτερα δωμάτια. Πρόβλημα η έλλειψη μπαλκονιού στα περισσότερα. Πάντως είναι ωραία φτιαγμένα και καθαρά, αλλά χαμηλοτάβανα. Το πρωινό ωραίο και το προσωπικό εξυπηρετικό. Πρόβλημα η έλλειψη χώρου στάθμευσης, ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, VassilisPas