“Ψάρια ολόφρεσκα σέρβις άψογο”
Κριτική για: Ψαροταβέρνα Σταύρος

Ψαροταβέρνα Σταύρος
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ψάρια ολόφρεσκα σέρβις άψογο και ο Χρήστος τζέλντεμαν με τα όλα του μας πρότεινε ότι καλύτερο και το καϊμάκι χωρίς λόγια

Ευχαριστούμε, Stolios

Μετά από αρκετό καιρό επισκεφτήκαμε ξανά την ψαροταβέρνα ο Σταύρος για να γιορτάσουμε τα γενέθλια ενός φίλου. Τα πολλά λόγια είναι περιττά. Νοστιμότατα φαγητά, εξαιρετικό σέρβις, περιποιημένος χώρος, το προσωπικό με μάσκες και ευλαβική τήρηση των αποστάσεων, με δυό λεξεις όλα τέλεια!! Ευχαριστούμε πολύ για άλλη μιά φορά!!!

Ευχαριστούμε, stathis m
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σήμερα διαλέξαμε την αγαπημένη μας ταβέρνα για να γιορτάσουμε τα γενέθλια του υιού μου. Λόγω τις περιστασις πήραμε κρεατικα μας άρεσαν πολύ το κεμπάπ από ορεκτικά οι απίθανες τυροκροκετες η σπιτική κοπανιστή και φυσικά για κυρίως μοσχαρίσια μπριζόλα γαλακτος......απίθανες και παϊδάκια για μεζε στην μέση . Όλα αυτά ήταν πολύ ποιοτικά. Επίσης το προσωπικό φορούσε μάσκες οι αποστάσεις ήταν καλές και γενικά ήταν πολύ καθαρά ΟΠΩΣ πάντα. Ευχαριστώ πολύ ήταν αξέχαστα τα γενέθλια του παιδιού μου και περάσαμε υπέροχα.

Ευχαριστούμε, R6995RY_
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2020

Ήταν όλα υπέροχα! Άψογη εξυπηρέτηση και πολύ νόστιμα φαγητά. Οικονομικό!
Ήταν δίπλα στη θάλασσα και ήρεμα. Πολύ καθαρό και τηρούνται όλα τα μέτρα προστασίας.

Ευχαριστούμε, 823vaggelisk
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020

Δύο φορές έχω πάει, άψογη εξυπηρέτηση, άνετο πάρκιγκ, εξαιρετική τοποθεσία, νόστιμα πιάτα. Πολύ καλό πιάτο χτένια ριζότο με μανιτάρια και λάδι τρούφας, σαρδέλα ψητή και φρέσκο καλαμάρι.

Ευχαριστούμε, kiriakosm203

Ψαροταβέρνα Σταύρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ψαροταβέρνα Σταύρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.