“Υπεροχο”
Κριτική για: Το Αρχοντικόν

Το Αρχοντικόν
Περιγραφή: Το μουσικό μεζεδοπωλείο Αρχοντικόν που βρίσκεται στην Αρτέμιδα (Λούτσα) έχει μοναδική θέα στην θάλασσα. Εδώ θα απολαύσετε γεύσεις θαλασσινών καθώς και άλλα παραδοσιακά πιάτα από την ελληνική και την μεσογειακή κουζίνα. Σκοπός μας είναι πάντα η άριστη εξυπηρέτηση σας και η ποιότητα στις γαστρονομικές μας δημιουργίες. Για να απολαύσετε ζωντανή μουσική, σας περιμένουμε τα βράδια Παρασκευής και Σαββάτου καθώς και την Κυριακή το μεσημέρι. Είμαστε καθημερινά ανοιχτά από τις 11 το πρωί.
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πεντανόστιμα απλα οτιδήποτε !! Τελειο σερβις και πανω στην λεωφωρω ευκολα προσβάσιμο .Επισης μεγάλη ποικιλια

Ευχαριστούμε, alfaromeo114

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο γευμα ωραια θεα στην θαλασσα πολυ ομορφο περιβαλλον και πολυ καθαροσ.Πολυ καλες τιμες πλουσιες μεριδες και ωραια γλυκα κερασματα.

Ευχαριστούμε, Βασιλης Α
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παραλιακο μαγαζι πανω στο κυμα με πολυ καλο φαγητο και πολυ καλες τιμες.Σερβις αψογο.Το συνιστω ανεπιφυλακτα.

Ευχαριστούμε, Axhelina M
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι μπορω να πω για αυτο το μαγαζι εκπληκτικο σε ολα του.Κοτοπουλο αλα κρεμ φιλετακια αρχοντικον και ποικιλια κρεατων ολα τελεια.Σαλατα του καισαρα φετα κρουστα και τυροκροκετες και κολοκυθοκεφτεδες φοβερα .τιμες πολυ καλες κερασμα μπραουνις και ραβανι με παγωτο.Φοβερη θεα στην θαλασσα πολυ ομορφο περιβαλλον.Το σερβις οικειο και πολυ γρηγορο.

Ευχαριστούμε, Hohxa A
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018

Ωραία ατμόσφαιρα,ωραία πιάτα,άψογο σέρβις!!!!!! Είναι ένας προορισμός που θα σας τον πρότεινα ανεπιφυλαχτα.

Ευχαριστούμε, thalitsapoul

Το Αρχοντικόν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ραφήνα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ραφήνα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Το Αρχοντικόν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!