“Πολύ καλή βαφλα ”

Κιμωλία
Περιγραφή: Καφες,κρεπα,βαφλα
Περιγραφή: Καφες,κρεπα,βαφλα
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο παγωτο βαφλα μπράβο στα παιδιά πολύ καθαρό μαγαζί και αξιόλογος καφές γενικά όλα καλά το προτείνω

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, 1975dim

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε παει ενα βραδυ να παρουμε 2 βαφλες με παγωτό. Η βαφλα αρκετα νόστιμη αλλα το παγωτο ειχε μεσα κομματακια πλαστικό που ηταν πολυ αιχμηρα.
Προλαβαμαι στο παρατριχα πριν το καταπιεί η γυναίκα μου και δεν τις έσκισε τον οισοφαγο. Οταν εκανα παράπονα ουτε συγνωμη δεν ειπαν και ουτε τα λεφτα μας δεν μας εδωσαν πισω.
Ευχομαι να εχουν αλλαξει απο τοτε και να ειναι πολυ καλυτερο το μαγαζι, αλλα εγω δεν νομιζω να ξαναπάω.

1  Ευχαριστούμε, Gcbbb
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020

Παραγγέλνουμε αρκετά συχνά.Ότι και αν έχουμε πάρει πάντα γευστικό!Φοβερός καφές,ωραία σαντουίτς.Εξυπηρετικό προσωπικό,λογικές τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, EleftheriaT49
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2019

ωραιο μαγαζι....για καφε ...κρεπες.... σαντουιτς....παγωτο...αναψυκτικα ...αγνα υλικα ,,,γρηγορη εξυπηρετηση καλες τιμες

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, gennykare
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίες αλμυρές και γλυκιές κρέπες με πολλές επιλογές υλικών! Επίσης φτιάχνουν pancake που είναι πολύ ωραίο! Το μόνο που είχα φάει και δεν μου άρεσε ήταν το βαφλακι, στο οποίο είχαν βάλει ελάχιστη σοκολάτα. Βέβαια μπορεί να έτυχε..

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, kellymO2624KJ

Κιμωλία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Κιμωλία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!