TripAdvisor
Αρτέμιδα
Αναζήτηση

“Απο τα καλυτερα μαγαζια της Ανατολικής Αττικής!”
Κριτική για: Τα Δελφίνια

Τα Δελφίνια
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το μαγαζι Κυριακη μεσημερι και ενω ειχε πολυ κοσμο η εξυπηρετηση ηταν πολυ γρήγορη.
Τα αφεντικα του μαγαζιου ηταν πολυ ευγενικα και φιλοξενα.
Τα φαγητα ηταν πεντανοστιμα και φρεσκοτατα.Το συνιστω ανεπιφυλακτα να το επισκεφτειτε!!!

Ευχαριστούμε, ioannas v

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία θέα, πολύ ποιοτικό φαγητό, ωραίο χύμα τσίπουρο. Περίπου στα 15€ το άτομο, φρέσκα όλα. Σαββατόβραδο πήγαμε και είχε και live γλεντζέδικο

Ευχαριστούμε, Agrongeo
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπον ολοι εσεις που κριτηκαρετε θα έχετε τους λόγους σας... Για το σκοπό σας.. (Ξερετε πολυ καλα) Αλλα ειναι ενα και μοναδικο μαγαζι που εχει παντα φρέσκα προϊόντα... Και οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό ειναι απιστευτα εξυπηρετικοι και ευγενικοί παντα με τον κοσμο.. Φιλικοί.... Τωρα ο κακος ο κόσμος παντα θα εχει να πετάξει το δηλητήριο του.... Να είστε ολοι καλά και να μας ταιζετε και να μας ποτίζετε παντα ετσι όπως μονο εσεις ξέρετε!!! Ολοι ειμαστε μαζι σας και σας υποστηρίζουμε!!!

Ευχαριστούμε, Marianna M
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε με τη παρέα μας για φαγητό και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι! Πολύ γρήγορο σέρβις και ευγενεστατοι! Όλα τα πιάτα ήταν άψογα και αρκετά μεγάλες μερίδες!

Ευχαριστούμε, marilou1990
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ξέρω αν φταίει που ήταν Κυριακη και είχε πολύ κόσμο αλλά το σέρβις αργό. Για την ποιότητα οι τιμές ήταν ακριβές (μια σαλάτα, ενα ορντεβ και τρία κυρίως πιάτα ήτοι μουσακάς, πανσετες και μπιφτέκια χωρίς ποτά πληρώσαμε 50 ευρώ).

Μεταξύ της ταβέρνας και της διπλανής καφετέριας υπάρχει ένα φρεάτιο που βρωμάει σάπιο ψάρι.

Το φαγητό ήταν αρκετα καλό, όχι ομως άριστο. Οι σαλάτες εξαιρετικές, τα κρεατικά μέτρια. Από ότι είδα από τα διπλά τραπέζια μάλλον οι πελάτες θα μείνουν ευχαριστημένοι με τα ψαρικα. Εκείνα τα πιατα ήταν εμφανώς πιο γεμάτα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Zacvour

Τα Δελφίνια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Τα Δελφίνια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!