Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική σουίτα, προσεγμένη, διαφορετική, ατμοσφαιρική! Το να ξυπνάς κ να βλέπεις από το κτεβάτι σου το απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου...είναι αξία ανεκτίμητη! Θέση βολική καθώς σε 2' έφτανε κανείς στη Χώρα! Οι ιδιοκτήτες ξέρουν τι θα πει φιλοξενία, privacy & ποιότητα στις παροχές!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, IDPT
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2015

Great view of Aegean sea and perfect location just a short walk to Chora. The suites are amazing, very clean, beautiful decoration with every comfort. Quite and isolated for moments of chilling, next to the jacuzzi- pool. You can order your breakfast from the previous night, which is served the time you wish (from 9- to 12.30) direct to your suite. Angelos and the girl in the reception were wery kind and helpful!
Φανταστική θέα στο Αιγαίο και η τέλεια τοποθεσία, λίγα λεπτά από τη Χώρα με τα πόδια. Οι σουίτες είναι καταπληκτικές, πεντακάθαρες, με όμορφη διακόσμηση και όλες τις ανέσεις. Ήσυχο και απομονωμένο ιδανικό για στιγμές χαλάρωσης στο τζακούζι. Μπορείς να παραγγείλεις το πρωινό από το προηγούμενο βράδυ και να σερβιριστεί την ώρα που επιθυμείς στη βεράντα σου. Ο Άγγελος και η κοπέλα στη ρεσεψιόν πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Mar M
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2015

Επισκεφτήκαμε τους κηφίνες τον ιούλιο του 2015 και μειναμε στην σουιτα με τον βραχο! το δωμάτιο ήταν ακριβώς οπως στις φωτογραφίες, ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ! Η ιδιωτική πισήνα στο μπαλκόνι μας φοβερη (το προσωπικο φρόντιζε ολη την ημέρα για την καθαριότητα της), και η θερμοκρασία του νερού ιδανική για τις ζεστές ημέρες! Το δωμάτιο πρόσφερε υπέροχη θέα! Το προσωπικό πολυ εξυπηρετικο σε οτι και να χρειαστηκαμε! το πρωινο καλο, με τοπικά προϊόντα! το συστήνουμε ανεπιφύλακτα για την διαμονή σας σε αυτο το υπέροχο νησι!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
Ευχαριστούμε, Efi A
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2015

Το δωμάτιο ανταποκρινόταν πλήρως στην περιγραφή του. Η θέα ήταν υπέροχη και όλα πολύ καθαρά και καινούρια. Οι άνθρωποι ήταν πολύ εξυπηρετικοί και μας προσέφεραν ό,τι χρειαζόμασταν. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Eirini K
Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2014

Εξαιρετικη θεα ,πεντακαθαρα δωματια ,πολυ ανετο κρεβατι -μαξιλαρια ,εκπληκτικες πετσετες μπουρνουζια σεντονια και ωραια σαμπουαν πολυ ευρυχωρες ντουλαπεςκαι γενικως ολο το δωματιο αριστο.το ξενοδοχειο βρισκεται μπροστα στο δρομο με οτι αυτο συνεπαγεται ,το τζακουζι παγωμενο δεν μπορεσαμε να κανουμε χρηση.το πρωινο ηταν απογοητευτικο με καφε καραβισιο ομελετα σαν λαστιχο και ψωμι πεντε ημερων.κατα τα αλλα το θεωρω πολυ καλοξενοδοχειο και θα θελαμε να ξαναπαμε

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα πανω δωματια
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
2  Ευχαριστούμε, Theodora P
Ο/η Angelos K, Γενικός Διευθυντής του Kifines Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2014

Καλή σας ημέρα Theodora P,
Καταρχήν σας ευχαριστουμε πολυ για τη κριτική σας, για τα θετικά σας σχόλια και λυπόμαστε πολυ που δεν μείνατε πλήρως ικανοποιημένοι απο τις υπηρεσίες μας .

Οι Kifines Suites βρίσκονται στη Χώρα του νησιού, 5 λεπτά απο το παράδοςιακο κεντρο της, με πανοραμική θεα προς το Αιγαίο . Ο δρόμος στον οποίο αναφέρεστε ειναι πολυ ήπιας κυκλοφοριας , καθώς η Φολεγανδρος ειναι γνωστή για την ησυχία που προσφέρει στους ταξιδιώτες της.
Λυπουμαστε που δε χρησιμοποιησατε το ιδιωτικό σας τσακουζι . Η σουιτα παρεχει τη δυνατοτητα χρησης τζακουζι ωστοσο πουθενα δεν αναφερεται οτι ειναι θερμαινομενο.

Σε σχέση με το αρνητικό σας σχόλιο για το πρωινο που παρέχει το ξενοδοχείο μας, θα θέλαμε να γνωρίζετε πως εάν μας το είχατε αναφέρει θα είχαμε ανταποκριθει στις προσδοκίες σας. Επιπλεον, όλοι μας οι καφέδες ειναι επωνύμων εταιριών , ολα μας τα προϊόντα ειναι φρέσκα και προσεκτικά επιλεγμένα . Παρασκευάζονται κατόπιν παραγγελίας και ανάλογα με τις προτιμήσεις των επισκεπτών μας .

Σας ευχαριστουμε και πάλι για τη κριτική σας. Ολα τα σχόλια των πελατων μας ειναι σημαντικά για εμάς, γιατί στόχος μας ειναι μέσα απο αυτά να γινόμαστε καλύτεροι .

Kifines Suites