Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Εξαιρετικοί σε όλα τους.

Υπέροχοι επαγγελματίες πατέρας και γιος και τα αυτοκίνητα σε πολύ καλή κατάσταση. Το συστήνουμε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020
tripolication l
μέσω κινητής συσκευής
Venetia rentals - Απλά άψογοι!!!

Άψογοι επαγγελματίες και πολλοί φιλικοί οι ιδιοκτήτες της επιχείρησης. Μας εξυπηρέτησαν... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2020
G7118LVgeorgep

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενοικίαση καινούργιων και προσεγμένων οχημάτων σε ανταγωνιστικές τιμές με άριστη εξυπηρέτηση για τους πελάτες!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 467vassilism
Ο/η Venetia_Rentals, Ιδιοκτήτης του Venetia Rentals, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουλίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ!!! Χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι!!!

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2019

Καινούργια αυτοκίνητα... Καθαρά... Άψογη εξυπηρέτηση απο τούς ιδιοκτήτες... Και δυνατότητα παροχής παιδικών καθισμάτων... Οι φθηνότερες τιμές σε σχέση με τα υπόλοιπα γραφεία στο νησί...

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, intruder270
Ο/η ScooterLand V, Ιδιοκτήτης του Venetia Rentals, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2019

Σας ευχαρισοτυμε πολυ!!! Χαρα μας να σας εξυπηρετησουμε και παλι!!!

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019

Το καλύτερο, τo πιο εξυπηρετικό και το πιο οικονομικό γραφείο ενοικίασης΄στη Φολέγανδρο (μετά από έρευνα) ! Χωρίς κρυφές χρεώσεις και ανάγκη εγγύησης! Νοικιάσαμε ένα scooter για 5 ημέρες και μειναμε απολυτα ικανοποιημενοι. Το προσωπικό δε εκτός απο επαγγελματίες είναι και πάνω απ όλα άνθρωποι! Τρομερή εξυπηρέτηση και απίστευτα ευγενικοί! Η σίγουρη επιλογή μου κάθε φορά που θα ενοικιάσω μεταφορικό μέσο στη Φολέγναδρο! Ευχαριστούμε για όλα!

Wonderful experience with ScooterLand Venetia! I searched far and wide before I ended up with Venetia. Highly recommend, and I can’t say enough good things. Extremely professionally, very responsive and unbeatable prices - especially at the height of summer season.
The best rent a car in the island! Thank you!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Michaela Y
Ο/η ScooterLand V, Ιδιοκτήτης του Venetia Rentals, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2019

Σας ευχαριστουμε πολυ!!! Χαρα μας να σας εξυπηρετησουμε και παλι!!!

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ότι και να πω είναι λίγο για αυτούς τους ανθρώπους. Εκτός του ότι είναι οι πιο φτηνοί και οι πιο εξυπηρετικοί είναι και πάνω απ όλα άνθρωποι!! Όταν είχαμε ένα πρόβλημα στον δρόμο αμέσως ηρθαν να μας βοηθήσουν!

I wish I could give them a 10 star review. They are both the cheapest and the friendliest place to rent a car but also treated us as human beings first and then clients. When we had an issue on the road they stormed out to help us!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, fotisb584
Ο/η ScooterLand V, Ιδιοκτήτης του Venetia Rentals, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2019

Ευχαριστουμε πολυ!!! Χαρα μας να σας εξυπηρετησουμε και παλι!!!

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2019

Επισκεφθηκαμε το ScooterLand
κατα τις διακοπες μας τον Αύγουστο
Αν και ειχαμε ρωτήσει και σε αλλα γραφεια ενοικιασεων αυτοκινήτων Ο Χαρης και ο Γιωργος μας κερδισαν τοσο με την ευγένεια τους Οσο και με τισ ανταγωνιστικές τους τιμές. Το αυτοκίνητο ηταν σε άριστη λειτουργίκη κατασταση και καθαρό.
Εκτος απο το κια ριο Μας εδωσαν τις πio χρήσιμες πληροφορίες για το νησί. Τους συστήνουμε ανεπιφύλακτα.
Και τους ευχαριστούμε για όλα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, bob s
Ο/η ScooterLand V, Ιδιοκτήτης του Venetia Rentals, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2019

Σας ευχαριστουμε πολυ!! Χαρα μας να σας εξυπηρετησουμε και παλι!