“Τραυματικη εμπειρια!”
Κριτική για: Μαύρη Θάλασσα

Μαύρη Θάλασσα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Ένα υπέροχο ταξίδι στις φρέσκιες γεύσεις των Ελληνικών θαλασσών. Στο νέο, ανανεωμένο μας χώρο, με θέα που μαγνητίζει τα βλέμματα και πολύ εύκολη πρόσβαση από το κέντρο της πόλης, στη Νέα Κρήνη της Καλαμαριάς, σας περιμένουμε να απολαύσετε τις δημιουργίες μας. Το καινούριο μενού, πέρα από τα γνωστά μας εδέσματα, περιλαμβάνει και νέα πιάτα, χωρίς αυτά να ξεφεύγουν από την απλότητα που διακατέχει την κουζίνα μας. Ευρεία λίστα λευκών κρασιών είναι διαθέσιμη. Καλή σας απόλαυση!
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο κυριος που ηρθε να μας παρει παραγγελια (ο οποιος ηταν και ο ιδιοκτητης) μας προτεινε να παρουμε κεφαλι συναγριδας! (Πρωτη φορα μου συμβαινει να μου προτεινουν κεφαλι ψαριου). Αφου επεμενε πολυ, ειπα να τον εμπιστευτω.. κατι θα ξερει!! Επιςης ηταν αρκετα πιεστικος στο να παρουμε κι αλλα πιατα!! Εν τελει πληρωσαμε 102 ευρω για μια χωριατικη, κολοκυθοκεφτεδες, ενα κεφαλι συναγριδας με λιγο ψαχνο κι ενα ποτηρι κρασι!!

Συμπερασμα: Φταιω κι εγω που τον ακουσα αλλα οι ανθρωποι βλεπουν τους πελατες σαν ευρω και δε νοιαζονται για την ικανοποιηση του πελατη!! Υπαρχουν τοσες αλλες ωραιες ψαροταβερνες!! Μακρια!!

5  Ευχαριστούμε, nickdent81

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

Πήγαμε για μεσημεριανό φαγητό με μεγάλη παρέα οπότε δοκιμάσαμε πολλά πιάτα ήταν όλα υπέροχα, σίγουρα θα ξαναπήγαινα!

1  Ευχαριστούμε, fair_enough_123
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί με απίστευτες γεύσεις!! Πήραμε γαρίδες στη σχάρα (10 με τόνο!!), γλώσσα με αυγολέμονο φανταστικό, καβούρι σαλάτα πολύ γευστικό!
Μόνη παρατήρηση να υπάρχει ζεστό ψωμί.
Οι τιμές είναι για ιδιαίτερες καταστάσεις και όχι για κάθε ημέρα.

1  Ευχαριστούμε, AlexT2012
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στην μαύρη θάλασσα για φαγητό το μεσημέρι η ποιότητα των προϊόντων είναι Εξερετικη τα συνοδευτικά επισεις πολύ νόστιμα τα ψάρια φρέσκα και καλό ψημένα σε γενικές γραμμές όλα πολύ καλά η τιμές όμως για την φάση που περνάει η χώρα απαγορευτικες το η μαύρη θάλασσα είναι Εξερετικη για αυτούς που δεν έχουν ζόρια

2  Ευχαριστούμε, Lakis P
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018

Πρόκειται για ένα από τα καλύτερα εστιατόρια για ψάρι στη Θεσσαλονίκη και στην περιοχή της Κρήνης θεωρώ ότι ξεχωρίζει. Άψογο φαγητό σε γεύση και εικόνα, πολύ καλό και φιλικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, Siana89

Μαύρη Θάλασσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Πυλαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μαύρη Θάλασσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!