“Το χειρότερο φαΐ ”
Κριτική για: Μέθεξις

Μέθεξις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά μας ενημέρωσαν ότι δεν έχουν θαλασσινά αφού είχα κάτσει και είχαν φέρει το ποτό μας.. Στο τσίπουρο υπήρχε μύγα.. Τα κρεατικά ήταν αψητα και υπήρχε και τρίχα πάνω στην μπριζόλα τα ψητά λαχανικά ήταν διαλυμένα..Την σαλάτα μας είχε κολλημένο από κάτω ένα κομμάτι ζαλατινας.. Παρά πολύ ακριβό και δεν φέρνουν ΑΠΌΔΕΙΞΗ Γενικά το φαγητό ήταν ότι χειρότερο έχω φάει στην ζωή μου..

2  Ευχαριστούμε, Kwstas K

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μέτριο και ακριβό. Στενοχωρο μαγαζί, με την έννοια των πυκνών τραπεζιών, σχετικά μικρή ποικιλία εδεσμάτων. "Αλμυρές" οι τιμές, παρά το ότι η πλειονότητα της πελατείας είναι νεαρόκοσμος και φοιτητές.

1  Ευχαριστούμε, John K
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απλά μπράβο....
Όλα ήταν υπέροχα....
Το φαγητό καλό... το σερβις καλό...(για τον κόσμο που είχε, και είχε αρκετούς πελάτες)

Ευχαριστούμε, maknek
Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό μαγαζί με ωραίο φαγητό και νόστιμο με καλές τιμές κοντά στην θάλασσα στην οδό Σοφούλη.
Γρήγορο service και καλή εξυπηρέτηση .

Ευχαριστούμε, Paul S
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό προσχαροι σερβιτοροι. Η ποικιλία όχι μεγάλη. Τα μεζελικια ήρθαν γρήγορα αλλά το κυρίως πιάτο που ήταν τέλειο μπιφτεκι άργησε πάρα πολύ. Το συγκεκριμένο συγχωρεθηκε λόγω νοστιμιας

Ευχαριστούμε, Natasakx

Μέθεξις: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μέθεξις: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!