“Amazing place!”

Κουζίνες: Διεθνής, Μπαρ
Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Καθε φορα που βρισκομαι Θεσσαλονικη, επισκεπτομαι αυτο το μερος.
Απιστευτη θεα, πολυ ομορφος χορος και πολυυ καλο φαγητο! Το προσωπικο επισης εξαιρετικο!

Ευχαριστούμε, Yro L

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Είναι ένα μαγαζί που έχει εξαιρετική θέα και ωραία ατμόσφαιρα. Το προσωπικό σε εξυπηρετεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Είναι νούμερο 1 επιλογή για καφέ και χαλαρό ποτό! Αξίζει να το επισκεφτείτε!

3  Ευχαριστούμε, Loukas K
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΑΓΑΖΙ που έχω πάει ποτέ!! Δεν το προτείνω εάν δεν θέλετε να πετάξετε τα λεφτά σας και να εκνευριστείτε χωρίς λόγο. Πήγαμε χθες στο live και καθόμασταν στο τραπέζι μπροστά από την πίστα και έρχεται μια κοπέλα με το όνομα «Μαρία» που ήταν υπέυθυνη για τα τραπέζια. Με πολύ άσχημο τρόπο μας είπε ότι ήμαστε πολλά άτομα και επειδή η διπλανή παρέα περιμένει και άλλα άτομα, θα πρέπει να στριμωχτούμε στην γωνία ή να πάμε κάπου αλλού που δεν ήξερε που κιόλας μιας και το μαγαζί είχε αρκετό κόσμο. Να σημειώσω ότι τα άλλα άτομα από την διπλανή παρέα δεν ήρθαν ποτέ απλά ήθελαν να έχουν παραπάνω άδειο χώρο δίπλα τους γιατί πίστευαν ότι ήταν σημαντικές προσωπικότητες. Η υπέυθυνη πήγαινε και ερχόταν συνέχεια για να μας κάνει νόημα να στριμωχτούμε και εμένα προσωπικά μου μίλησε στον ενικό με ειρωνεία λέγοντας μου «κάνεις στην άκρη αγάπη μου». Άφου μας χάλασε την διάθεση, δεν πήραμε θέση. Και αποφάσισα εγώ να ενημερώσω τον υπέυθυνο του μαγαζιού για αυτό το συμβάν. Ο υπέυθυνος «Δημήτρης Πετρ.» ήταν χειρότερος επαγγελματίας από την κοπέλα, αγενής και χωρίς τρόπους. Με πολύ σωστή διαχείριση του λόγου μου του εξήγησα το τί έγινε. Και ο «κύριος» θέωρησε καλό αντί να διαχειριστεί σωστά την κατάσταση εφόσον αντιπροσωπέυει αυτό το μαγαζί, να μου επιτεθεί. Ρωτώντας με την ηλικία μου, αν έχω κάνει ποτέ αυτην την δουλειά, αν έχω κάνει ποτέ λάθη στην ζωή μου και πράγματα τα οποία ουδεμία σχέση είχαν με το θέμα και προφανώς προσπαθούσε με ενα φτηνό τρόπο να υποβιβασει μια γυναίκα. Το χειρότερο ήταν ότι μου είπε «κοίτα εγώ έχω την ηλικία του πατέρα σου» και όταν του απαντήσα «όχι» με ρώτησε γιατί πόσο χρονών είναι. Του απάντησα με όση υπομονή είχα ότι «δεν ζεί ο πατέρας μου πλέον» και χωρίς δισταγμό με ξαναρώτησε «τέλοσπαντων πόσο θα ήταν αν ζούσε». Το μόνο που του απάντησα ήταν ότι η διαχείρηση του δεν ήταν σωστή και ότι είμαι εκεί ως πελάτισσα που έκανε τα παραπονά της και όπως επιθυμούν ας το διευθετήσουν το θέμα αλλά δεν είμαι εκεί για να με κρίνει. Η απαντησή του ήταν απότομα να τοποθετήσει το χέρι του μπροστά στο προσωπό μου και να φύγει με ύφος «δεν ασχολούμαι μαζί σου» χωρίς να πεί τίποτε άλλο. Στο επιπέδο του «κυρίου» δεν έπεσα. Λυπάμαι πολύ. Είστε απαράδεκτοι και ένα μαγαζί με πολύ χαμηλό επιπέδο.

10  Ευχαριστούμε, Lilian K
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Ένας πολύ όμορφος χώρος που σου προσφέρει ωραία θέα απολαμβάνοντας τον καφέ σου.Το συγκεκριμένο καφέ - μπάρ σου προσφέρει επίσης νυχτερινή διασκέδαση η ακόμα και φαγητό.

Ευχαριστούμε, Kostas B
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τελεια θεα ολη την πολη , αψογη εξυπηρετηση ... πολυ καλος καφες οτι καλυτερο !!!! Το συνιστω ανεπιφυλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, ΔΑΟΥΤΗΣ Β

Shark Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Shark Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!