“Καλοπροαιρετη κριτική”
Κριτική για: Κωνσταντινίδης

Κωνσταντινίδης
Περιγραφή: Μια οικογένεια Ήταν το 1920, όταν ένας Μικρασιάτης δάσκαλος αποφάσιζε να ασχοληθεί με τη ζαχαροπλαστική και από τότε, το όνομα Κωνσταντινίδης αποτελεί συνώνυμο με τη γλυκιά απόλαυση. 4 Τέσσερις γενεές Ο πατριάρχης της οικογενείας, Γρηγόρης ξεκίνησε πρώτος να δημιουργεί γλυκίσματα και τρείς γενιές αργότερα, οι απόγονοί του συνεχίζουν να προσφέρουν γλύκα στους Έλληνες. 90+ Κοντά έναν αιώνα ποιότητα Από την πρώτη κουταλιά ζάχαρη που αναμείχθηκε με βούτυρο, αλεύρι και μυρωδικά το 1920 μέχρι σήμερα, η ποιότητα παραμένει το βασικό συστατικό των συνταγών μας. 3 Τρία βραβεία Δύο βραβεία γεύσης και ένα καλύτερου καταστήματος λιανικής πώλησης, πιστοποιούν την ποιότητά μας, όμως η σταθερή προτίμηση του κόσμου αποτελεί τη μεγαλύτερη επιβράβευσή μας. 21 Είκοσι ένα καταστήματα παραγωγής & πώλησης Το 1925 ήταν μια παράγκα στη Λάρισα. Το 2014, είκοσι ένα καταστήματα υψηλής αισθητικής προσφέρουν στους πελάτες μας, μια μοναδική εμπειρία των πέντε αισθήσεων. 100+ Πάνω από εκατό μοναδικά προϊόντα Είμαστε ιδιαίτερα περήφανοι για το εύρος της ποικιλίας στα προϊόντα μας που όμως δεν έχει επηρεάσει το δίπτυχο, ποιότητα-φρεσκάδα το οποίο αποτελεί τη βάση της παραγωγής μας. 300+ Πάνω από τριακόσιοι εργαζόμενοι Σε μια εποχή που οι προσταγές της επιχειρηματικότητας απαιτούν τη μείωση του εργατικού δυναμικού, εμείς επενδύουμε στον ανθρώπινο παράγοντα ο οποίος αποτελεί την ψυχή της εταιρίας μας.
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η ποιότητα προϊόντων είναι δεδομένη.
Η Κυρία που το παίζει προϊσταμένη ή ιδιοκτήτρια είναι μια παραφωνία μέσα στο κατάστημα. Πάντα προσβάλει τα παιδια που δουλεύουν, προσπαθεί να επιβληθεί και να δείξει την ύπαρξή της. Δεν βοηθάει και το μόνο που προκαλεί είναι σύγχυση. Όσο για τα δωράκια και τα κεράσματα της στο τέλος, ας τα κρατήσει. Να σέβεται αυτούς που εργάζονται στο μαγαζί της, αν είναι δικό της, και να σέβεται και τον χρόνο των πελατών της. Σίγουρα θα βρει χρόνο να πει τις παρατηρήσεις της κατ'ιδίαν στα παιδιά. Μου συνέβη πάνω από 3 φορές γι αυτο και το αναφέρω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, AntonisMan

Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2021

Παρήγγειλα delivery 4 γλυκά στις 17.40 ακριβώς. Το σπίτι μου βρίσκεται στο Ιπποκράτειο, 4 χλμ μακριά από το κατάστημα. 33 λεπτά αργότερα, στις 18.13 δέχτηκα τηλεφώνημα τους στο οποίο με ρώτησαν αν θέλω σακούλα στα γλυκά μου επειδή τη χρεώνουν. Τους απάντησα και 2 ώρες αργότερα, στις 19:27 τους τηλεφώνησα εγώ καθώς η παραγγελία μου δεν είχε φτάσει ακόμη. Η απάντησή τους ήταν ότι θα είναι σπίτι μου σε ένα τέταρτο ακόμη. Φυσικά την ακύρωσα, θεωρώ τραγικό το να περιμένεις πάνω από 2 ώρες να σου φέρουν 4 γλυκά, δείχνει ότι δεν έχουν απολύτως κανένα σεβασμό στον πελάτη τους. Η συγνώμη τους άσκοπη και άστοχη, θα έπρεπε αφού έχουν τόσο πολύ δουλειά, να μην δέχονται άλλες παραγγελίες, όχι να σε έχουν στο περίμενε και να μην ενημερώνουν καν. ΤΡΑΓΙΚΟΙ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Resort546789
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2020

εξυπηρετηση παρα πολυ καλη.το μιλφειγ..καταπληκτικο..περνεις κουταλια πιρουνια..απλα ορμας μην προλαβει αλλος.και η φερρερο..καταπληκτικη.αξιζει τα λεφτα τους.!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, xrhstos k
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα γλυκά του είναι μέτρια και υπερτιμημένα. Τα μικρά σιροπιαστά είναι αγευστα, βουτηγμένα στο σιρόπι και το φύλλο άτονο. Το εκμέκ εχει καλή βάση αλλά δεν είναι σε ισορροπία με την κρέμα απο πάνω, καθότι είναι πολύ γλυκά και τα δύο. Το μιλφειγ είναι ξερό και κούφιο, χωρίς «σώμα». Γενικότερα, θεωρώ οτι είναι πολύ ακριβα για την ποιότητά τους και είναι μέτρια γευστικά.

Ευχαριστούμε, H7992TWvickys
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2020

Τα γλυκά του είναι τέλεια αλλά είναι ακριβό για τη μέση οικογένεια ! Το περιβάλλον τέλειο και συνήθως παίζει και ζωντανά πιάνο που υπάρχει πάντα στο χώρο !

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, H1915PZ_

Κωνσταντινίδης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Κωνσταντινίδης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!