Ανοικτά σήμερα: 12:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Άριστο!!!

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020
thomasgennis
Άγιο Δημήτριο, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Ίσως ότι καλυτερο έχω κάνει μέχρι τώρα

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020
DayTrip339225

Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2021

Είναι απαράδεκτοι!! Ενώ δεν είχα κάνει καμία ηλεκτρονική κράτηση όπως με ενημέρωσαν ότι έπρεπε να είχα κάνει για να ισχύει το ραντεβού, με χρέωσαν κανονικά!!! Απο τη μια μου λενε οτι για να ισχυει το ραντεβού πρεπει να γινει ηλεκτρονικα και τελικα με ενημερώνουν οτι μπορουσατε να ερθετε και χωρίς ηλεκτρονική κράτηση! Δεν ξερουν τι τους γίνεται! Είναι τέλειως τραγικό και απαράδεκτο για μια τέτοια επιχείρηση και ενώ είμαι πελάτης! Και το χειρότερο είναι οτι δεν αναγνωρίζουν το λάθος που έκαναν!! Δεν πρόκειται να ξαναπάω ποτέ! Είναι ανήθικο σε τέτοιες εποχές που προσπαθούμε να στηρίξουμε επιχειρήσεις, να μας συμπεριφερονται με τέτοιο τρόπο! Ντροπή και ξεφτίλα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2021
1  Ευχαριστούμε, natasakaz18
Ο/η Polis H, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Polis Hammam-Polis Loutron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Μαρτίου 2021

Λυπούμαστε πολύ για όλα όσα γράφετε. Ραντεβού χωρίς λόγο η επιχείρηση δεν κλείνει ΠΟΤΕ σε κανέναν. Δεν σεβαστήκατε την επιχείρηση και ιδιαίτερα τους εργαζόμενους της. Το προσωπικό προσπάθησε να εξυπηρετήσει με το καλύτερο δυνατό τρόπο. Έκλεισε η φίλη σας ραντεβού για την ίδια και για εσάς και επιβεβαιώθηκε τρεις φορές μαζί της μέσα σε ένα εικοσιτετράωρο, μάλιστα ζήτησε και αλλαγή και εξυπηρετήθηκε, ήρθε μόνη της και εσείς όχι. Δεν μπήκατε καν στον κόπο να μας ενημερώσετε, ιδιαίτερα η φίλη σας που είχε την επικοινωνία και την ευθύνη του ραντεβού σας και παρά ταύτα μας βρίζετε, μιλάτε άσχημα και φωνάζετε στο προσωπικό, δεν το σέβεστε. Και δεν σας χρεώσαμε κανονικά όπως λέτε, εσάς ιδιαίτερα δεν σας χρεώσαμε τίποτε απολύτως, με την φίλη σας είχαμε να κάνουμε, με την φίλη σας έγινε η συνεννόηση. Η υποχρέωση μας είναι να μιλάμε με τον άνθρωπο που μας κλείνει το ραντεβού και όχι με όλους τους συμμετέχοντες. Έτσι γίνεται παντού. Και μην ξεχνάτε είναι σημαντικό να σεβόμαστε και να υπολογίζουμε τον κόπο και τον μόχθο επιχειρήσεων και εργαζομένων ιδιαίτερα την περίοδο αυτή όπως και εσείς αναφέρετε. Και δεν μπορείτε να εκβιάζετε με τις κακές κριτικές μία επιχείρηση.

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος (Polis hammam Capsis Hotel), υπέροχες οι θεραπείες λουτρών με έμπειρους θεραπευτές. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα ως το καλύτερο χαμάμ της πόλης!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, thomasgennis
Ο/η Polis_Hammam, Manager του Polis Hammam-Polis Loutron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε θερμά που μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο Polis Hammam.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που απολαύσατε τις υπηρεσίες μας και καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας. Τα λόγια σας για το προσωπικό μας και το χώρο μας, μας συγκινούν!
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο χώρο μας σύντομα για μία αξέχαστη εμπειρία χαλάρωσης.

Polis Hammam

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Υπέροχος χώρος παρα πολυ καθαρός και οι θεραπευτές ο ένας καλύτερος από τον άλλον και εγώ και η κοπέλα μου μείναμε παρα πολυ ευχαριστημένοι, συγχαρητήρια σε όλο το προσωπικο

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, DayTrip339225
Ο/η Polis H, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Polis Hammam-Polis Loutron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε θερμά που μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο Polis Hammam.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που απολαύσατε τις υπηρεσίες μας και καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας. Τα λόγια σας υπέροχα για το προσωπικό μας και το χώρο μας, μας συγκινούν!

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικός χώρος και μοναδικές υπηρεσίες! Αξίζει να δοκιμάσει κάποιος τις υπηρεσίες λουτρών! Η απόλυτη χαλάρωση και φροντίδα από τους ειδικούς!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 551zoip
Ο/η Polis H, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Polis Hammam-Polis Loutron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε θερμά που μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο Polis Hammam.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο χώρο μας σύντομα για μία αξέχαστη εμπειρία χαλάρωσης!

Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2020

Φανταστικός χώρος.Πεντακάθαρο, Πολύ εξυπηρετικοί οι υπάλληλοι. Το πάσα χαμάμ εξαιρετική επιλογή, αξίζει να το επισκεφτείς

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, W5022WGelenaa
Ο/η Polis H, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Polis Hammam-Polis Loutron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Φεβρουαρίου 2020

Ευχαριστούμε θερμά που μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο Polis Hammam.