“Pasha hammam. Χρόνος χαλάρωσης.”
Κριτική για: Polis Hammam

Polis Hammam
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 2-3 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Μια και μισή ώρα χαλάρωσης για τον εαυτό μας ή για δώρο. Χώρος προσεγμένος, καθαρός και προσωπικό εξυπηρετικό και ευγενικό. Λίγο ακριβό για συχνή επίσκεψη.

Ευχαριστούμε, VARVARA8586
Ο/η Polis H, Ιδιοκτήτης του Polis Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για την κριτική σας και τα καλά σας λόγια, Το polis hammam έχει προβλέψει για τις συχνές σας επισκέψεις ιδιαίτερα οικονομικά πακέτα που μπορείτε επιλέξετε. Επισημαίνουμε δε πως είναι το οικονομικότερο στην αγορά. Θα χαρούμε πολύ να σας φροντίσουμε και να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας και στο μέλλον.

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σούπερ όλα πολύ ευγενια και ωραίο hamam και μασάζ. Ο Βασίλης και η Κλειώ τέλειοι. Μπράβο θα ξαναπάμε σίγουρα ωραίος χώρος αξίζει τα χρήματα. Πολλές επιλογές για διάφορα. Εύκολη πρόσβαση.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, 24.112.006
Ο/η Polis H, Manager του Polis Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Φεβρουαρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η ατμόσφαιρα είναι πολύ χαλαρωτική, το προσωπικό ευδιάθετο και εξυπηρετικό, οι φυσιοθεραπευτές γνώστες του αντικειμένου τους. Η μουσική και τα χαλαρωτικά ροφήματα συμπληρώνουν ευχάριστα την παραμονή στον χώρο.

Ευχαριστούμε, Elena A

Αγαπητή Elena,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σχόλιά σας. Πάντα προσπαθούμε να προσφέρουμε το καλύτερο σε όλους τους επισκέπτες μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2017

Όμορφος χώρος και καθαρός, με στοιχεία που παραπέμπουν στα αντίστοιχα χαμάμ της Ανατολής. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Επισκέφθηκα τον χώρο μετά από καιρό και οι αλλαγές που έχουν γίνει είναι θετικές. Το χαμαμ ήταν ότι έπρεπε για χαλάρωση και κουβέντα με την παρέα μου και είχαμε στην διάθεσή μας τον χρόνο που ζητήσαμε (περίπου 45'-50'). Συνεχίσαμε με μασάζ το οποίο ήταν για μια ακόμη φορά εξαιρετικό. Έκανα το aritma 50' και έχοντας μόνιμους κι έντονους πόνους σε αυχένα & πλάτη, έφυγα απο κει πλήρως αναζωογονημένη! Βέβαια το κόστος των υπηρεσιών έχει αυξηθεί αρκετά σε σχέση με παλαιότερα, αλλά σε κάθε περίπτωση είναι μια μικρή "πολυτέλεια" που την συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Natasha K

Αγαπητή Natasha,

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2017

Ευχάριστος χαλαρωτικός χώρος με σωστή εξυπηρέτηση.Η προσφερόμενη υπηρεσία ικανοποιητική.Μοναδικό περιθώριο βελτίωσης η διαδικασία του μπάνιου μετά το χαμάμ.Μπορεί να προσομοιάσει περισσότερο τα αυθεντικά της ανατολής.

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο
Ευχαριστούμε, Katrinoula

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σχόλιά σας. Πάντα προσπαθούμε να προσφέρουμε το καλύτερο σε όλους τους επισκέπτες μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε. Οτιδήποτε μας επισημαίνετε είναι χρήσιμη πληροφορία ώστε να βελτιωνόμαστε και να γινόμαστε καλύτεροι.

Polis Hammam: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Polis Hammam: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!