Ανοικτά σήμερα: 12:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Χαλάρωση

Το επισκεφτήκαμε τον Ιούνιο με το φίλο μου.Ωραίος χώρος, προσεγμένος και με την κατάλληλη... διαβάστε περισσότερα

eirini-gio
Εμπειρίες

Ευγενικό προσωπικό, ανετο και προσεγμένο περιβάλλον, σαγηνευτικη και διακριτική μουσική, λιγο... διαβάστε περισσότερα

Σίσσυ Κ

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σούπερ όλα πολύ ευγενια και ωραίο hamam και μασάζ. Ο Βασίλης και η Κλειώ τέλειοι. Μπράβο θα ξαναπάμε σίγουρα ωραίος χώρος αξίζει τα χρήματα. Πολλές επιλογές για διάφορα. Εύκολη πρόσβαση.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, 24.112.006
Ο/η Polis H, Manager του Polis Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Φεβρουαρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η ατμόσφαιρα είναι πολύ χαλαρωτική, το προσωπικό ευδιάθετο και εξυπηρετικό, οι φυσιοθεραπευτές γνώστες του αντικειμένου τους. Η μουσική και τα χαλαρωτικά ροφήματα συμπληρώνουν ευχάριστα την παραμονή στον χώρο.

1  Ευχαριστούμε, Elena A

Αγαπητή Elena,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σχόλιά σας. Πάντα προσπαθούμε να προσφέρουμε το καλύτερο σε όλους τους επισκέπτες μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2017

Όμορφος χώρος και καθαρός, με στοιχεία που παραπέμπουν στα αντίστοιχα χαμάμ της Ανατολής. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Επισκέφθηκα τον χώρο μετά από καιρό και οι αλλαγές που έχουν γίνει είναι θετικές. Το χαμαμ ήταν ότι έπρεπε για χαλάρωση και κουβέντα με την παρέα μου και είχαμε στην διάθεσή μας τον χρόνο που ζητήσαμε (περίπου 45'-50'). Συνεχίσαμε με μασάζ το οποίο ήταν για μια ακόμη φορά εξαιρετικό. Έκανα το aritma 50' και έχοντας μόνιμους κι έντονους πόνους σε αυχένα & πλάτη, έφυγα απο κει πλήρως αναζωογονημένη! Βέβαια το κόστος των υπηρεσιών έχει αυξηθεί αρκετά σε σχέση με παλαιότερα, αλλά σε κάθε περίπτωση είναι μια μικρή "πολυτέλεια" που την συστήνω ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, Natasha K

Αγαπητή Natasha,

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2017

Ευχάριστος χαλαρωτικός χώρος με σωστή εξυπηρέτηση.Η προσφερόμενη υπηρεσία ικανοποιητική.Μοναδικό περιθώριο βελτίωσης η διαδικασία του μπάνιου μετά το χαμάμ.Μπορεί να προσομοιάσει περισσότερο τα αυθεντικά της ανατολής.

Ευχαριστούμε, Katrinoula

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σχόλιά σας. Πάντα προσπαθούμε να προσφέρουμε το καλύτερο σε όλους τους επισκέπτες μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε. Οτιδήποτε μας επισημαίνετε είναι χρήσιμη πληροφορία ώστε να βελτιωνόμαστε και να γινόμαστε καλύτεροι.

Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η μουσική, το περιβάλλον και το προσωπικό είναι εξαιρετικά. Δοκίμασα τόσο χαμαμ οσο και μασάζ και έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από τα δύο.

1  Ευχαριστούμε, androorfa
Ο/η Polis H, Owner του Polis Hammam, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ androorfa,