“Πολυ μετριο”

Ψαροταβέρνα "Ο ΓΙΑΝΝΗΣ"
Επιλογές δείπνου: Δείπνο
Επιλογές δείπνου: Δείπνο
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε μετα απο κριτικες που ειδαμε στον ταβερνοχωρο. Πολυ μετρια ολα και βουτηγμενα στο λαδι... το ψαρι τιποτα το ιδιαιετερο. Θεωρουμε πως Πληρωσαμε παρα πολλα σε σχεση με την ποιοτητα που μας προσφεραν..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, 87giannisk

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστηθήκαμε απο τις γεύσεις των ψαριών και ψαρικων. Μας κερδίσατε με την ευγένεια σας και την αμεσότητα σας! Λίγο οι τιμές είναι τσιμπημένες αλλά δικαιολογεί γιατί τρώμε ψάρια. Ο χώρος έξω είναι πολύ καλός.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, 564theodorb
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2017

Πήγαμε μετά απο σύσταση ενός πολύ καλού φίλου. Παραγγείλαμε ενα μεγάλο ψάρι, το οποίο μας το έδωσε σε καλή τιμή και πήραμε και μερικούς μεζέδες και σαλάτες μαζί με τσίπουρο.
Οι μεζέδες, εκτός απο τις γαρίδες, ήταν μέτριοι, το τσίπουρο καλό και γενικά το service ήταν φιλικό και αρκετά εξυπηρετικό.
Το ψάρι ήταν πολύ καλά ψημένο και πεντανόστιμο.
Όλα κύλησαν ωραία μέχρι που ήλθε η ώρα του λογαριασμού. Το ψάρι ήτανη σε καλή τιμή όπως είπα στην αρχή , αλλά....τα υπόλοιπα, δυστυχώς ήταν πανάκριβα, αν και μέτρια όπως ανέφερα.
Για να είμαι πιο σαφής, το ψάρι κόστισε 100 ευρώ, αλλά, για 3 σαλάτες, 2 χταπόδια, 2 σκουμπριά, μισό κιλό (απο οτι φαίνονταν, γιατί εμείς μερίδα παραγγείλαμε) γαρίδες, 1 καλαμάρι και 5 καραφάκια τσίπουρο, πληρώσαμε 140 ευρώ..!!!!
Είμαστε λάτρεις του ψαριού και των θαλασσινών και αρκετά συχνά πηγαίνουμε για φαγητό έξω, σε συγκεριμένα μέρη συνήθως, αλλά δοκιμάζουμε και καινούργια..
Δυστυχώς η τελική εντύπωση είναι αρνητική, σε μια περίοδο οικονομικής κρίσης το κόστος έχει σημασία και ενα τέτοιο κόστος, μόνο για μεζέδες, είναι πολύ ψηλό.!! και νομίζω πως οι περισσότεροι θα συμφωνήσουν μαζί μου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2017
1  Ευχαριστούμε, tomp6208
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μου φανηκε λιγο ακριβο ξαι επισης σε ωρα αιχμης η εξυπηρετηση ειναι άθλια. Σαν χωρος οχι τιποτα το ιδιαίτερο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, fanis26
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εδω σιγουρα θα φας το πιο φθηνο και φρεσκο ψαρι σε ολη τη Θεσσαλονικη και θα ευχαριστηθεις μεχρι και την τελευταια μπουκια. Οι γαριδες με την απιστευτη κοκκινη σαλτσα δεν υπαρχουν. Το μαγαζι σαν περιβαλλον ειναι πολυ μετριο και πιστευω οτι μια ανακαινιση θα το βοηθουσε πολυ να ανεβει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, vassiatzigkoura

Ψαροταβέρνα "Ο ΓΙΑΝΝΗΣ": Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ψαροταβέρνα "Ο ΓΙΑΝΝΗΣ": Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!