“Πολύ καλό μαγαζί”

Κουζίνες: Θαλασσινά
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Πολύ καλή τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα, γευστικά πιάτα, όμορφη ατμόσφαιρα, προσωπικό φιλικό και ευγενικό.

Ευχαριστούμε, Chrysoula_Sa

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη τοποθεσία, εξαιρετικό φαγητό, φρέσκα ψάρια και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Θα το επισκεφτούμε σίγουρα ξανά και σύντομα.

Ευχαριστούμε, baboulask
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενα παραθαλασσιο εστιατοριο της Νεας Κρηνης με ωραιες γευσεις. Η εξυπηρετηση ηταν πολυ καλη οπως και οι τιμες εκτος απο το χυμα κρασι οπου κατα τη γνωμη μου 6,1€για μισο λιτρο ειναι παρα πολλα χρηματα.Θα ξαναπαμε σιγουρα γιατι δοκιμασαμε μολις 3 πιατα και θα θελαμε να εχουμε την ευκαιρια να εχουμε πιο ολοκληρωμενη αποψη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, thmo2000
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσία, δίπλα στο κύμα
Εξαιρετικό φαγητό με ιδιαίτερο τρόπο Παρασκευής κλασικών ψαρομεζέδων. Ζεστό, φιλικό και διακριτικο προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 357dimitriosk
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε χθες το εστιατόριο μετά από τηλεφωνική κράτηση που κάναμε για τις 16:00. Φτάσαμε ακριβώς στην ώρα μας. Στο τραπέζι μας καθησαμε 17:00 (μια ώρα μετά)..κάνεις ποτέ δνε ήρθε να μας στρώσει στο τραπέζι, να βάλει σερβίτσια και ότι άλλο χρειαζόταν ..αφού ζητήσαμε 100 φορές να μας εξυπηρετήσουν παραγγείλαμε στις 18:00..το σέρβις απαράδεκτο, επιθετικό, αδιάφορο γενικότερα χωρίς να σέβεται τους πελάτες. Από τα διπλά τραπέζια ο κόσμος έφευγε γιατί δεβ εξυπηρετούνταν πότε κ δεν ερχόταν στο τραπέζι τους για παραγγελία. διαμαρτυρίες από το δίπλα τραπέζια για λάθος αποδειξεις και φαγητά που δεν ερχόντουσαν ποτέ! Σερβιτόροι και προσωπικό να μαλώνει μπροστά στον κοσμο. Οργάνωση μηδέν!Το τραπεζομάντηλο που μας φέρανε ήταν μούσκεμα . Φάγαμε 3 ώρες μετά, ένα φαγητό που πραγματικά δεν άξιζε την αναμονή. Πολύ ακριβό χωρίς λόγο για το φαγητό που προσφερει. Δεν υπάρχει περίπτωση να ξανά πάω όχι τόσο λόγω φαγητου, αλλά λόγω εξυπηρέτησης και συμπεριφοράς. Κρίμα γιατί η θέα είναι εκπληκτική..

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, natasave10

Χαμοδρακας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πυλαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Χαμοδρακας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!