“ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ”

Κουζίνες: Θαλασσινά
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε στο μαγαζί μια απλή Κυριακή . Φτάσαμε 3 μισή ώρα στο μαγαζί με κράτηση . Κρασί και σαλάτα ήρθαν στις 4 ώρα . Τα υπόλοιπα φαγητά στις 5 μισή μετά από παράπονα δικά μου με μείον ένα φαγητό . Απαράδεκτη συμπεριφορά σερβιτόρων . Ένα άλλο ζευγάρι είχε έρθει μιση ώρα μετά από εμάς και έφαγαν πιο νωρίς . Πραγματικά απαράδεκτο . Κάποιοι σερβιτόροι δεν είχαν καθόλου σωστή συμπεριφορά . Στον έναν που ήταν και νέος σχετικά του είπα ότι έχουν έρθει μισή ώρα πιο μετά και η απάντηση του ήταν "είστε σίγουρος ; " . Δεν τον προτείνω σε κάποιον που θέλει να πάει μια Κυριακή να φάει με ηρεμία και να το ευχαριστηθεί . Κρίμα γιατί είχε καλή φήμη .

3  Ευχαριστούμε, Dimitris T

Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έκλεισα τηλεφωνικά τραπέζι το πρωί της Κυριακής για τις 2.30μμ και όταν πήγαμε με τον άνδρα μου δεν μας είχαν γραμμένους στη λίστα. Έπρεπε να διαμαρτυρηθώ έντονα στο ιδιοκτήτη για να μου δώσουν σημασία και να μου δώσουν ένα τραπέζι μετά από μισή ώρα.
Το φαγητό μέτριο. Όχι ανάλογο με την χρέωση.

1  Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Ο/η Panos G, Manager του Χαμοδρακας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Μαρτίου 2018

Κυρία μου, σας ευχαριστούμε πολύ για τις παρατηρήσεις σας. Θα μας επιτρέψετε να σας θυμίσουμε ορισμένα σημεία σχετικά με τις παρατηρήσεις σας. Το τραπέζι το κλείσατε για τις 1430 και ήρθατε στις 1530, διότι όπως είπατε είχε πολύ κόσμο και κίνηση στον δρόμο. Δυστυχώς δεν μας ενημερώσατε για την καθυστέρηση, και λογικά δεν είσασταν γραμμένοι πλέον στα ρεσερβέ. Βέβαια σας εξυπηρετήσαμε παρόλα αυτά, άμεσα και όχι μετά από μισή ώρα. Λυπούμαστε ιδιαίτερα που το φαγητό δεν σας άρεσε, παρόλο που το εστιατόριο χαμόδρακας ετοιμάζει όλα τα πίατα την ώρα που παραγγέλνει ο πελάτης και δεν έχει έτοιμα πιάτα προς σερβίρισμα. Οσον άφορα την χρέωση θεωρούμε ότι τα υλικά που χρησιμοποιούμε και το σέρβις μας το οποίο παρέχετε απο 27 άτομα , καθώς και όλες οι υπολοιπες παροχες που αφορούν την ασφάλεια των τροφίμων είναι σε τιμές ιδιαίτερα χαμηλές ίσως και στα χαμηλότερα επίπεδα της αγοράς εφόσον συγκρίνετε ίδια πιάτα με ίδια υλικά. Βέβαια σας κάναμε και εκπτωση 10% επειδή θεωρήσατε ότι ήταν δικό μας λάθος που δεν κρατήσαμε το τραπέζι 1 ώρα μετά, ενώ όταν ήρθατε σερβίραμε περίπου 340 άτομα αλα καρτ. Σας ευχαριστούμε και πάλι για τα σχόλια σας διότι τα λαμβάνουμε υποψη μας ώστε να βελτιωθούμε και να μπορέσουμε την επόμενη φορά να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα.

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Αν και το επισκέφτηκα χειμωνα, ο Χαμοδρακας ηταν μια ευχαριστη εκπληξη σε μια καταπληκτικη περιοχη. Διπλα στη θαλασσα, ευχαριστο περιβαλλον και καλη εξυπηρέτηση

1  Ευχαριστούμε, Κατερίνα Κ
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο ποιοτητικό και νοστιμότατο φαγητό ""
Πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση!!!
Πολύ λογικές τιμές!!

1  Ευχαριστούμε, Andri S
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστο μέρος για ψαρικά, ειδικά εάν η μερα ειναι καλή ειναι πολύ όμορφα στον εξωτερικό χώρο μπροστά στη θάλασσα. Πρόκειται για ενα κλασικό εστιατόριο που θυμαμαι απο τα παιδικά μου χρόνια και το επισκέπτομαι ευχάριστα για παραδοσιακά πιάτα με ψαρικά. Τα σαββατοκυριακα θελει κράτηση!!

2  Ευχαριστούμε, Siana89

Χαμοδρακας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πυλαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Χαμοδρακας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;