Tripadvisor

“Εξαιρετικό!!!”
Κριτική για: Νέα Διαγώνιος

Νέα Διαγώνιος
Κουζίνες: Μπάρμπεκιου
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Περιγραφή: "Το φαγητό στη Νέα Διαγώνιο έχει τον χαρακτήρα του. Οι δυνατές της γεύσεις, όμως, έχουν μνήμη. Θέλεις κι επιστρέφεις σ’ αυτές γιατί κάτι μέσα σου έχει ξυπνήσει. Έχει κλυδωνίσει τους κάλυκές σου. Έχει παντρευτεί μ’ ένα συναίσθημα οικείο. Και είναι ωραίο να υπάρχουν κλασικές γεύσεις. Και από την άλλη, διψάς για αλλαγή. Για τη «μετά» εποχή. Για το κάτι διαφορετικό. Αυτή είναι, άλλωστε, η ουσία. Ισορροπία κι εξέλιξη. Είστε, όμως, τυχεροί γιατί στην Νέα Διαγώνιο υπάρχουν πιάτα κλασικά, παραδοσιακά αλλά και μοντέρνα. Εδώ, σερβίρεται και φιλοξενία, πέρα από νόστιμο φαγητό. Σας περιμένουμε."
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον! Πολύ νόστιμο φαγητό!! Ευγενέστατο προσωπικό!!! Καλές τιμές!! Αξίζει να το επισκεφτείς!

Ευχαριστούμε, DimDaky
Ο/η Nea_Diagonios, Ιδιοκτήτης του Νέα Διαγώνιος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ κ. DimDaky,

Καλή Χρονιά

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριο μας και που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας με τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας του TripAdvisor.

Τα λόγια σας μα δίνουν χαρά και κουράγιο για να συνεχίσουμε, τι ποιο ωραίο να ακούς από τους πελάτες σου ότι το εστιατόριο σου έχει: "Πολύ νόστιμο φαγητό και ευγενέστατο προσωπικό".

Ι.Χ.

Δεν υπάρχει περίπτωση να ανέβω Θεσσαλονίκη και να μην περάσουμε από την Νέα Διαγώνιο. Από που να αρχίσω από τον εκπληκτικό γύρο και τα σουτζουκάκια και το φιλέτο μοσχαρίσιο με την κρέμα πορτσινι. Η Κρητική σαλάτα με το κοτόπουλο Απακι εκπληκτική για μια ακόμη φορά! Για πρώτη φορά δοκιμάσαμε και τα μανιτάρια πόρτο μπέλο που ήταν πεντανόστιμα!
Επιλέξαμε κόκκινο κρασί Άλφα one σε εκπληκτική τιμή.
Θα επιστρέψουμε το Μάρτιο σας ευχαριστούμε για μια ακόμη φορά.

1  Ευχαριστούμε, giannisg2019
Ο/η Nea_Diagonios, Ιδιοκτήτης του Νέα Διαγώνιος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ κ. giannisg2019,

Ι.Χ.

Άψογο Service ,εξαιρετική κουζίνα σε πολύ προσιτές τιμές σε σχέση με την ποιότητα του. Ευχάριστο περιβάλλον και πολύ ευγενικό προσωπικό. Συγχαρητήρια!!!!!

1  Ευχαριστούμε, 389areti

Αγαπητή/έ κ. 389areti,

Καλή Χρονιά

Τα λόγια σας μα δίνουν χαρά και κουράγιο για να συνεχίσουμε, τι ποιο ωραίο να ακούς από τους πελάτες σου ότι το εστιατόριο σου είναι: "Εξαιρετική επιλογή ".

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Αυτά τα σουτζουκάκια έρωτας !! Μπάτζιο με κίτρινο τυρί και πιτουλες υπέροχο ... προτείνω χειροποίητο γύρο και πάπρικα

1  Ευχαριστούμε, OnAir540813

Αγαπητή/έ κ. OnAir540813,

Καλή Χρονιά

Τα λόγια σας μα δίνουν χαρά και κουράγιο για να συνεχίσουμε, τι ποιο ωραίο να ακούς από τους πελάτες σου ότι το εστιατόριο σου είναι: "Must eat στην καλαμαρια ".

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2020

Στο εστιατοριο Νεα Διαγώνιος δοκιμλασαμε εκπληκτικο γυρο και συκωτι με γλυκοπατάτες και μουσταρδα αχλαδιου. Μια νοστιμη fusion εκδοχη των bao buns και της σαλατας του Καίσαρα!!!!
Να πατέ με κλειστα μάτια...

Ευχαριστούμε, nikospA3839KK
Ο/η Nea_Diagonios, Ιδιοκτήτης του Νέα Διαγώνιος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητέ κ. nikospA3839KK,

Καλή Χρονιά

Τα λόγια σας μα δίνουν χαρά και κουράγιο για να συνεχίσουμε, τι ποιο ωραίο να ακούς από τους πελάτες σου ότι το εστιατόριο σου έχει: "εκπληκτικό γύρο και συκώτι ".

Ι.Χ.

Νέα Διαγώνιος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Πυλαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Νέα Διαγώνιος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!