“Ενας «κλεφτης» των burger του ανταγωνισμου!”
Κριτική για: Burgler

Burgler
Περιγραφή: Τα ψωμάκια μας φτιάχνονται ειδικά για εμάς, φρέσκα, κάθε μέρα! 100% Μοσχαρίσιος κιμάς! Όλες οι σάλτσες φτιάχνονται από εμάς!
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο μπεργκερ απο καθε αποψη: αριστη ποιοτητα, φρεσκα υλικα, χορταστικο χωρις να σε βαραινει μετα, ηρθε ζεστο στο σπιτι σε μηδεν χρονο! Οι πατατες του λες και ειχαν βγει πριν 2 λεπτα, τοσο φρεσκες και ζεστες! Δεν υπαρχει καποιο ψεγαδι σε ποιοτητα ή παρεχομενη υπηρεσια, οσο περιεργος και νασαι! Χιλια μπραβο παιδια, αποκτησατε νεους φανατικους πελατες!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Apov_knows_well

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγείλαμε στο σπίτι δυο μπέργκερ το mushroom και το bacon burger. Πολύ γευστικά και τα δυο. Ικανοποιητική η ποσότητα και αρκετά τα υλικά. Την επόμενη φορά θα δοκιμάσουμε αλλά burger. Ευγενικός ο ντελιβερας.

Ευχαριστούμε, georgeser33
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαΐου 2020

Όλα τα καλά τα έχει το burgler δεν έχω να πω κάτι κακό.Με την οικογένεια μου πηγαίνουμε και περνούμε όλοι την ώρα μπέργκερ και εκπληκτικές σαλάτες και τις τρομερές πατάτες τους που και τα δυο είδη είναι καταπληκτικά και οι κανονικές έχουμε φανταστική γεύση αλλά και οι country είμαστε πολυ ευχαριστημένοι ειδικά με το προσωπικό ,είναι παντα όλοι τόσο ευδιάθετοι και κάνουν πολυ γρήγορα,είναι πολυ ωραιο που τους βλέπεις να το ετοιμάζουν εκείνη την στιγμή και σε κάνουνε να χαιρεσε και μόνο που πηγές.Το φαγητό είναι τόσο λαχταριστό και μυρίζει φανταστικά δεν μπορώ να πω ότι είναι πολυ φθηνό αλλά μπορώ να πω ότι αξίζει σίγουρα τα κεφτά του

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, andromachi23
Ο/η Alexandros_Theo, Public Relations Manager του Burgler, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Μαΐου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια, χαρά μας να σας εξυπηρετούμε και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας άρεσε η εμπειρία στον χώρο μας !

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή ποιότητα και γεύση! Μεγάλη ποικιλία για όλα τα γούστα! Η μόνη επιλογή για μπέργκερ πλέον! Συγχαρητήρια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, niovi_ts

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια , χαιρόμαστε που σας αρέσουν οι γεύσεις μας !

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2020

Ίσως το πιο νόστιμο burger της πόλης. Κάθε τι στο μενού πολύ ποιοτικό και εύγευστο. Όσες φορές φάγαμε μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Christina_Thess

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας !

Burgler: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θέρμη, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Burgler: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα