“Πρόβλημα στην επικοινωνία”
Κριτική για: Farina Casa

Farina Casa
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Πεντανόστιμα προϊόντα και ευγενικό προσωπικό σε όλα τα καταστήματα. Αλλά για κλείσιμο catering, θέλει υπομονή. Τηλέφωνο που παρέπεμψε σε μέηλ που παρέπεμψε σε τηλέφωνο που παρέπεμψε σε νέο μέηλ κι όταν έκανα την παρατήρηση "ναι ρε παιδιά, αλλά εγω απ' το πρωί ψάχνω να μιλήσω με κάποιον και με στέλνετε από δω εκεί", σιχτίρισμα, κλείσιμο τηλεφώνου και εταιρικό ημέηλ ότι "δυστυχώς δεν μπορούμε να συνεργαστούμε" (ουάου!) Στα 37 μας μάθαμε ότι είμαστε "προσβλητικοί πελάτες" (κι εγώ σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών δουλεύω και ξέρω τι θα πει προσβλητικός). Είναι που καίγονται στη δουλειά, γι' αυτό. Πού θα πάει θα γυρίσει ο τροχός, θ' αρχίσει να παραπονιέται κι άλλος κόσμος και θα στρώσουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, W9899WX_

Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική εξυπηρέτηση!! Όλοι οι υπάλληλοι πρόθυμοι να εξυπηρετησουν τους πελάτες με χαμόγελο! Πολύ καλή ποιότητα και ένα αρκετά καθαρό μαγαζί! Μπράβο σας!!

1  Ευχαριστούμε, _G4811XK
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020

Ντονατ πετρα απο το ψυγειο ..οταν το εδωσα πισω μου λενε και τι εγινε εχθες το βραδυ το βγαλαμε παρε τα λεφτα σου πισω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
2  Ευχαριστούμε, Cruiser463138
Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την παραγγελία μέσω Facebook οι άνθρωποι ήταν πολύ κατατοπιστικοί κι ευγενικοί και μας εξυπηρέτησαν άμεσα . Η τούρτα ήταν ακριβώς όπως τη θέλαμε κι ακόμα καλύτερη !
Και γενικώς ό,τι έχουμε δοκιμάσει σε σφολιατοειδή και mini sandwich ήταν πεντανόστιμα και φρεσκότατα !

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Runa B
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2019

Πήρα τη βασιλόπιτα (προτιμήσαμε την "τριφτή", υπάρχει και τσουρεκι) και έναν κορμό χριστουγεννιάτικο (γεύση πραλίνα) φρεσκότατο, νοστιμότατο και ελαφρύ! 27 ευρώ και για τα δύο (7 και 20 αντίστοιχα), η βασιλόπιτα σε λογική τιμή θα έλεγα, ο κορμός σε τσιμπημένη, αλλά χαλάλι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
5  Ευχαριστούμε, AthanasiaGreece

Farina Casa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Farina Casa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!