Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline61 $
FindHotel
eDreams61 $
Agoda.com61 $
Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2021

Μοναδική τοποθεσία για ηρεμία και ξεκουραση. Εξαιρετικό φαγητό με παραδοσιακές συνταγές, πολύ προσεγμένο και περιποιημένο. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και οι ιδιοκτήτες πραγματικά πολύ εξυπηρετικοί! Το συνιστώ ανεπιφυλακτα!

Ευχαριστούμε, stoupass
Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2021

Πολύ Όμορφο σημείο για διαμονή, σε ξεκουράζει ψυχολογικά. Η κα Ελένη και ο Κώστας πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί. Το φαγητό υπερτίμιο, επίσης τηρούν άρτια όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα. Σίγουρα με την πρώτη ευκαιρία θα το επισκεφτώ εκ νέου.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, georgekG8483TR
Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2021

Ένας απίστευτος χώρος στην καρδιά της Ορεινης Ναυπακτίας!!Πήραμε το πρωινο μας και απολαύσαμε το εκλεκτό αλλα και φημισμένο φαγητο της κυριας Ελένης με θέα τα βουνά της Ορεινης Ναυπακτίας!!Κυρια Ελενη και κυριε Καρπο σας ευχαριστούμε που μας κάνατε να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας!!Θα τα πουμε από κοντά παλι το καλοκαίρι!!

Ευχαριστούμε, panosa658
Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2021

Ένας μαγικός καταπράσινος χώρος με πανοραμική θέα σαν παράθυρο στην άγρια φύση. Το φαγητό θυμίζει γιαγιά και στις γεύσεις αλλά και στις μερίδες (γενναιοδωρες). Στα συν οι χαμηλές τιμές και η καθαριότητα των δωματίων. Must try.

Ευχαριστούμε, RaniaM373
Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2021

Όμορφη τοποθεσία.
Πήγαμε σε αυτό το θέρετρο για λίγες μέρες με φίλους με στόχο τη χαλάρωση!
Όλο το προσωπικό ήταν υπέροχο και εξυπηρετικό!
Με αγάπη προς τα ζωα μας, ευγενείς και ευδιάθετοι, μας εκαναν να αισθανθουμε σαν στο σπιτι μας. Προτεινω το Elatou ανεπιφύλακτα, εμεις θα επιστρεψουμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, AlexandraLvda