eDreams
ZenHotels.com
Priceline
Agoda.com

Ένας απίστευτος χώρος στην καρδιά της Ορεινης Ναυπακτίας!!Πήραμε το πρωινο μας και απολαύσαμε το εκλεκτό αλλα και φημισμένο φαγητο της κυριας Ελένης με θέα τα βουνά της Ορεινης Ναυπακτίας!!Κυρια Ελενη και κυριε Καρπο σας ευχαριστούμε που μας κάνατε να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας!!Θα τα πουμε από κοντά παλι το καλοκαίρι!!

Ευχαριστούμε, panosa658

Ένας μαγικός καταπράσινος χώρος με πανοραμική θέα σαν παράθυρο στην άγρια φύση. Το φαγητό θυμίζει γιαγιά και στις γεύσεις αλλά και στις μερίδες (γενναιοδωρες). Στα συν οι χαμηλές τιμές και η καθαριότητα των δωματίων. Must try.

Ευχαριστούμε, RaniaM373

Όμορφη τοποθεσία.
Πήγαμε σε αυτό το θέρετρο για λίγες μέρες με φίλους με στόχο τη χαλάρωση!
Όλο το προσωπικό ήταν υπέροχο και εξυπηρετικό!
Με αγάπη προς τα ζωα μας, ευγενείς και ευδιάθετοι, μας εκαναν να αισθανθουμε σαν στο σπιτι μας. Προτεινω το Elatou ανεπιφύλακτα, εμεις θα επιστρεψουμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, AlexandraLvda

Πολύ ζεστό κ φιλικό. Εξαιρετικά προσεκτικό το προσωπικό. Άρτια τήρηση των κανόνων ασφαλείας λόγω covid. Έτυχε ένα πρωινό να δω την κυρία της καθαριότητας σε ένα δωμάτιο κ παρακολούθησα λίγο κλεφτά τη διαδικασία της.. Ήταν πολύ προσεκτική καθώς κ το υπόλοιπο προσωπικό. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Χαλαρώνεις στη μαγευτική θέα ανάμεσα στα βουνά.
Κ από φαγητό επίσης πολύ καλό..

Ευχαριστούμε, dionysis_pet_16

Τέλεια θεα, πολύ νόστιμο φαγητό και μέσα στο πρασινο. Μέσα στα έλατα όπως λέει και το ονομα. Οι ιδιοκτήτες φιλικοτατοι. Ότι πρέπει για χαλάρωση και σχετικά κοντά στην Αθήνα. Προτείνεται ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, _V30WQ