eDreams
Priceline
ZenHotels.com

Όμορφη τοποθεσία.
Πήγαμε σε αυτό το θέρετρο για λίγες μέρες με φίλους με στόχο τη χαλάρωση!
Όλο το προσωπικό ήταν υπέροχο και εξυπηρετικό!
Με αγάπη προς τα ζωα μας, ευγενείς και ευδιάθετοι, μας εκαναν να αισθανθουμε σαν στο σπιτι μας. Προτεινω το Elatou ανεπιφύλακτα, εμεις θα επιστρεψουμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, AlexandraLvda

Πολύ ζεστό κ φιλικό. Εξαιρετικά προσεκτικό το προσωπικό. Άρτια τήρηση των κανόνων ασφαλείας λόγω covid. Έτυχε ένα πρωινό να δω την κυρία της καθαριότητας σε ένα δωμάτιο κ παρακολούθησα λίγο κλεφτά τη διαδικασία της.. Ήταν πολύ προσεκτική καθώς κ το υπόλοιπο προσωπικό. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Χαλαρώνεις στη μαγευτική θέα ανάμεσα στα βουνά.
Κ από φαγητό επίσης πολύ καλό..

Ευχαριστούμε, dionysis_pet_16

Τέλεια θεα, πολύ νόστιμο φαγητό και μέσα στο πρασινο. Μέσα στα έλατα όπως λέει και το ονομα. Οι ιδιοκτήτες φιλικοτατοι. Ότι πρέπει για χαλάρωση και σχετικά κοντά στην Αθήνα. Προτείνεται ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, _V30WQ

Πολύ ζεστός και φιλόξενος χώρος σαν να ήταν δικό μας!! Ήταν όλα Πολύ καθαρά και προσεγμένα.
Το προσωπικό του υπήρξε αψογο, εξυπηρετικό και ευγενεστατο.
Είχε τις βασικές επιλογές πρωινου με συσκευασμένα τρόφιμα λόγω covid 19.
Το συνιστώ ανεπιφυλακτα

Ευχαριστούμε, W5810XGchristinal
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητό(ειδικά το αρνάκι λαδοριγανη) , όμορφη θέα και μεγάλος χώρος με γκαζόν για να καθόμαστε με ασφάλεια και αποστάσεις
Πολυ φιλικοί και εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες.
Μας κέρασαν γλυκό και μας έδωσαν χρήσιμες οδηγίες!

Ευχαριστούμε, Γιωργος Π