eDreams
Priceline
Agoda.com
FindHotel
Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2021

Πολύ ζεστός και φιλόξενος χώρος σαν να ήταν δικό μας!! Ήταν όλα Πολύ καθαρά και προσεγμένα.
Το προσωπικό του υπήρξε αψογο, εξυπηρετικό και ευγενεστατο.
Είχε τις βασικές επιλογές πρωινου με συσκευασμένα τρόφιμα λόγω covid 19.
Το συνιστώ ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, W5810XGchristinal
Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητό(ειδικά το αρνάκι λαδοριγανη) , όμορφη θέα και μεγάλος χώρος με γκαζόν για να καθόμαστε με ασφάλεια και αποστάσεις
Πολυ φιλικοί και εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες.
Μας κέρασαν γλυκό και μας έδωσαν χρήσιμες οδηγίες!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Γιωργος Π
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2019

Πολύ ωραίο φαγητό, μεγάλες μερίδες και πολύ καλές τιμές. Παρότι είχε κόσμο εξυπηρετήθηκαμε πολύ καλα. Ωραία θέα και όμορφος κήπος. Το επισκεφτήκαμε 15αυγουστο. Υπέροχοι λαχανοντολμάδες και το κουνέλι ήταν ωραιότατο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Aimilia P
Ο/η polukarposp, Ιδιοκτήτης του Elatou, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Σεπτεμβρίου 2019

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα υπέροχα. Όλα καθαρά, πολυ ευγενικοί οι ιδιοκτήτες, τεράστιες μερίδες φαγητού σε πολυ καλές τιμές, πολυ νόστιμα γλυκά του κουταλιού (δεν έχω φάει καλύτερο κυδωνακι). Είναι το ιδανικό μέρος για να ηρεμησεις πίνοντας τον καφέ σου μέσα στα έλατα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, tsoukvol2

Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε υπέροχα και προτείνουμε σε όποιον αγαπά και σέβεται την φύση να πάει!Φοβερές διαδρομές και τοποθεσίες. Οι άνθρωποι στο ξενοδοχείο ευγενικοί, απλοί και φιλόξενοι. Καλές γιορτές σε όλους!Ανθή και Λευτέρης.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, Lefteris L