Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 24 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα εξαιρετικά, η τοποθεσία, το δωμάτιο και το φαγητό! Πρόκειται για οικογενειακή επιχείρηση, με την κυρία Μοσχούλα και τον γιό της τον Σπύρο να κάνουν τη διαφορά στην περιποίηση. Συνίσταται ανεπιφύλακτα για κάθε εποχή του έτους. Μείναμε δύο βράδια και φύγαμε πραγματικά ανανεωμένοι, την επόμενη φορά θα μείνουμε περισσότερο για να ανακαλύψουμε όλες τις ομορφιές της φύσης, που περιβάλλει αυτό το όμορφο συγκρότημα ξύλινων κατοικιών!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, ndragan
Η κριτική έγινε: 18 Απριλίου 2021

Ένα 24ωρο στο xenios chalet,μια θέα μαγευτική, ένα σπιτάκι βγαλμένο από παραμύθι και μια κουζίνα που ήδη μου λείπει.Και φυσικά οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό απόλυτα εξυπηρετικοί,ευγενικοί και πάντα διαθέσιμοι!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Niktsl82
Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος, πολύ ζεστό κλίμα. Υπέροχο παραδοσιακό φαγητό και όλα αυτά από ανθρώπους που πραγματικά κάνουν αυτό που αγαπάνε! Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Μια επίσκεψη θα σας πείσει από την πρώτη στιγμή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, VasilisA259
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2021

Είναι ένα υπέροχο μερος.Το σπιτάκι ευρύχωρο,με όλες τις ανέσεις.Το προσωπικό φιλικό και διαθέσιμο όλες τις ώρες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα...
Υ.Γ:Να δοκιμάσετε οπωσδήποτε τα φαγητα που διαθέτει το challet και δε θα χάσετε...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, F4061PLannag
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αναζητώντας την ηρεμία που θα αδειάσει το μυαλό μας από τη νέα καθημερινότητα που βιώνουμε επισκεφθήκαμε τα Φιλανδικά τύπου chalets του Ξένιου στην Κάτω Χώρα της Ορεινής Ναυπακτίας. Πανέμορφη τοποθεσία, σπιτάκια εξ ολοκλήρου ξύλινα με ωραία διακόσμηση, κρυφά μονοπάτια για εξερεύνηση- χαλάρωση και φαγητό που θα ικανοποιούσε και τους πιο απαιτητικούς! Προσωπικό (Λένα και Σπύρος) ευγενέστατο και πάντα πρόθυμο να μας εξυπηρετήσουν και να κάνουν τη διαμονή μας ακόμα καλύτερη!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, vlpanosmd