eDreams
StayForLong
Travelocity

Ένα 24ωρο στο xenios chalet,μια θέα μαγευτική, ένα σπιτάκι βγαλμένο από παραμύθι και μια κουζίνα που ήδη μου λείπει.Και φυσικά οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό απόλυτα εξυπηρετικοί,ευγενικοί και πάντα διαθέσιμοι!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Niktsl82
Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος, πολύ ζεστό κλίμα. Υπέροχο παραδοσιακό φαγητό και όλα αυτά από ανθρώπους που πραγματικά κάνουν αυτό που αγαπάνε! Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Μια επίσκεψη θα σας πείσει από την πρώτη στιγμή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, VasilisA259
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2021

Είναι ένα υπέροχο μερος.Το σπιτάκι ευρύχωρο,με όλες τις ανέσεις.Το προσωπικό φιλικό και διαθέσιμο όλες τις ώρες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα...
Υ.Γ:Να δοκιμάσετε οπωσδήποτε τα φαγητα που διαθέτει το challet και δε θα χάσετε...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, F4061PLannag
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αναζητώντας την ηρεμία που θα αδειάσει το μυαλό μας από τη νέα καθημερινότητα που βιώνουμε επισκεφθήκαμε τα Φιλανδικά τύπου chalets του Ξένιου στην Κάτω Χώρα της Ορεινής Ναυπακτίας. Πανέμορφη τοποθεσία, σπιτάκια εξ ολοκλήρου ξύλινα με ωραία διακόσμηση, κρυφά μονοπάτια για εξερεύνηση- χαλάρωση και φαγητό που θα ικανοποιούσε και τους πιο απαιτητικούς! Προσωπικό (Λένα και Σπύρος) ευγενέστατο και πάντα πρόθυμο να μας εξυπηρετήσουν και να κάνουν τη διαμονή μας ακόμα καλύτερη!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, vlpanosmd
Η κριτική έγινε: 30 Ιανουαρίου 2021

Εξαιρετική τοποθεσία, πολύ καλή εξυπηρέτηση και πανέμορφο περιβάλλον!τα σπιτάκια πανέμορφα και πολύ καθαρά! Η θέα από τα δωμάτια είναι φανταστική! Το προσωπικό ευγενέστερο! Ότι πρέπει για μια σύντομη απόδραση!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, athanasioss293