Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2013

λοιπόν πήγαμε τις ημέρες των χριστουγέννων στον ξενώνα. εξαιρετικά τα δωμάτια. σαν να πηγαίνεις στο εξοχικό που έχεις διακοσμήσει εσύ. πάρα πολύ ζεστός χώρος. πολύ μοντέρνος. εννοείται ενδείκνυται και για παιδιά γιατί εμείς πήγαμε οικογενειακώς αλλά και για ζευγάρια. ο εξωτερικός χώρος εξίσου πολύ ωραία φτιαγμένος. και η φιλοξενία των ανθρώπων που νοικιάζουν τα δωμάτια εξαιρετική. είναι σαν να πηγαίνεις σε οικογένεια όχι σε ξενοδοχείο. μπράβο στον ανδρέα και στη λίλιαν που έκαναν τόσο ωραία δουλειά και συνεχίσουν να την κάνουν. καλές γιορτές σε όλους

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2013
1  Ευχαριστούμε, Aggeliki K
Ο/η LilianK373, Ιδιοκτήτης του Αλθαία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Δεκεμβρίου 2013

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για καλά σας λόγια.Είναι χρέος μας να προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο ώστε η διαμονή σας στην Ορεινή Ναυπακτία να σας αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις. Φιλικά Ανδρέας-Λίλιαν

Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2013

Περάσαμε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο. Ο ξενώνας είναι εξαιρετική επιλογή με πεντακάθαρα δωμάτια, φιλική εξυπηρέτηση και φοβερή θέα στο βουνό. Επίσης τζάκι για χαλάρωση το βραδάκι. Ιδανική επιλογή γιά όσους αγαπούν τη φύση και την ησυχία. Αν και η διαδρομή έχει πολλές στροφές, τα παιδιά μου (7 και 3,5 ετών) δεν ήθελαν να γυρίσουν. Ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα τόσο στην Ορεινή Ναυπακτία γενικά όσο και στον ξενώνα Αλθαία ειδικότερα. Μόνο που θα πρέπει να ξεκλέψουμε τουλάχιστον 2 μέρες ακόμα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2013
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Evangelia E
Ο/η LilianK373, Ιδιοκτήτης του Αλθαία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Δεκεμβρίου 2013

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2013

Περάσαμε 5 τέλειες και ήρεμες μέρες μέσα στη φύση!!Ο ξενώνας έχει απιστευτη θέα, πολύ πράσινο και ωραία τοπία βουνών!Τα σπιτάκια ειναι καλοπροσεγμένα και εσωτερικά και εξωτερικά, με πέτρινους τοίχους και λεπτομέρειες απο ξύλο!Το μπάνιο ήταν πεντακαθαρο!Είχε όλα τα απαραίτητα για πρωινό ( καφε, τσαι, τσουρακακια κλπ).Ο Αντρέας και η Λίλιαν μας περιποιήθηκαν σαν δικούς τους ανθρώπους!!Σας ευχαριστούμε για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2013
Ευχαριστούμε, Iwanna P
Ο/η LilianK373, Owner του Αλθαία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Δεκεμβρίου 2013

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2013

Απέραντη γαλήνη και ησυχία σε μια περιοχή άπειρου φυσικού κάλλους.
Η Ορεινή Ναυπακτία πρέπει να γίνει προορισμός κάθε επισκέπτη.
Ο ξενώνας αποτελεί την ιδανικότερη επιλογή. 100 μόλις μέτρα από το κέντρο του χωριού.
Πλήθος επιλογών εξόρμισης με επίκεντρο την φύση και τις ομορφιές της περιοχής.
Η κατοικία μας (studios ΑΗΡ), άνετη, με καθημερινή καθαριότητα.
'Ενα είναι σίγουρο.
Ανδρέα-Λίλιαν πολύ σύντομα θα τα ξαναπούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Nick K

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2013

Στον ξενώνα Αλθαία μείναμε 6 ημέρες, όπου ηρεμήσαμε και ξεκουραστήκαμε. Η καλαισθησία του δωματίου εναρμονιζόταν με το καταπράσινο τοπίο που βλέπαμε από την άνετη βεράντα.
Η απόλυτη ησυχία μας εντυπωσίασε. Η Λίλιαν και ο Ανδρέας είναι ευγενικοί, εξυπηρετικοί και διακριτικοί. Γυρίσαμε έχοντας «αποθηκεύσει» πολλές εικόνες, ήχους και μυρωδιές που θα τις ανακαλούμε στις δυσκολίες του χειμώνα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
Ευχαριστούμε, Vangelis_Delta
Ο/η LilianK373, Ιδιοκτήτης του Αλθαία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Νοεμβρίου 2013