TripAdvisor
Άνω Χώρα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019

Το επιλέξαμε για οικογενειακές διακοπές λόγω της παιδικής απασχόλησης που προσφέρει, ώστε να διασκεδάσουν τα παιδιά και να απολάυσουμε κι εμείς τη φύση με τον σύζυγό μου. Το ξενοδοχείο είναι αρκετά παλιό και αυτό φαίνεται, η καθαριότητα στο δωμάτιο ήταν ελλιπής, η βρύση έσταζε, το δωμάτιο ήταν γεμάτο μυρμήγκια και δεν μας έφεραν τραπέζι στο μπλακόνι παρόλο που το ζητήσαμε 3 φορές. Το πρόγραμμα της παιδικής απασχόλησης ήταν μέτριο, και αν και τα κορίτσια ήταν αρκετά πρόθυμα. ωστόσω δενκρατο'υσαν για πολύ το ενδιαφέρον των παιδιών. Επίσης, η ποσότητα του παιδικού γεύματος που πρόσφεραν (μέσα στην τιμη που είχαμε πληρώσει) ήταν πολύ μικρη ακόμη και για των 3 ετών γιό μου, επομένως μετά τη 2η μέρα τα παιδιά έτρωγαν μαζί μας στην ταβέρνα κι όχι στο ξενοδοχείο. Το πρωιό πολύ φτωχό σε επιλογές και χωρίς ιδιαίτερες γεύσεις, ίδιο επί μία εβδομάδα. Την πρώτη ημέρα ζητήσαμε ποδήλατα για βόλτα στο δάσος (με χρέσωσ 5€), τα οποία ωστοσω ήταν ξεχαρβαλωμένα, δεν δούλευαν οι ταχύτητες, δεν είχαν φρένα.. Τουλάχιστον το προσωπικό φρόντισε να μας ενημερώσει ότι τα ποδήλατα δεν ήταν σε καλή κατάσταση. Παρά το ευγενικό προσωπικό και την προθυμία τους να εξυπηρετήσουν, παρά την όμορφη θέα, δεν θεωρώ ότι είναι μία καλή επιλογή για να μείνει κάποιος, δεν θα το σύστηνα σε καμια περίπτωση.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, aretifer
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2019

Πρόκειται για ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο σε ένα γραφικό και πανέμορφο χωριό της Ορεινης Ναυπακτίας. Ο κόσμος εκεί είναι πολύ ευγενικός και φιλόξενος και σέβεται πολύ τους επισκέπτες.
Όσο για το ξενοδοχείο δεν έχω λόγια. Όλη η οικογένεια πέρασε απίθανα. Κάθε μέρα υπήρχαν δραστηριότητες για όλα τα γουστα. Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό και ό,τι και αν ζητήσαμε το παρείχαν στo maximum!
Το φαγητό στο ξενοδοχείο ήταν άψογο καθώς και το service. Αυτό που μας έκανε εντύπωση ήταν το ότι με μεγάλη προθυμία μας έφτιαξαν φαγητό εκτός μενου για την μικρή μας.
Είναι ένας προορισμός που σε κερδίζει... για κάθε εποχή!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα είναι καταπληκτικά
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Demipoly
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικα ζέστη ατμόσφαιρα που νόμιζεις ότι βρίσκεσαι σε σπίτι
Απίστευτα οικείο περιβάλλον σε ένα πανέμορφο δάσος
Εξαιρετική κουζίνα και σπιτικές συνταγές παραδοσιακά σερβιρισμενες
Τέλεια Φιλοξενία και εξυπηρετηση

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, efi_trainer
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2019

Η παραμονή μας ήταν πάνω απο τις προσδοκίες μας. Τα δωμάτια μπορεί όντως να θελουν μια μικρη ανακαίνιση όπως εχει ήδη γραφτεί αλλά νομίζω πως είναι το τελευταίο που σε απασχολεί. Τα παιδιά ήταν απασχολήμενα όλη την ημέρα με ωραίες δραστηριότητες, ευχαριστηθηκαν και αυτά και εμείς τις πεζοπορίες και τις ξεναγησεις στο χωριό, απολαυσαμε τις μουσικές βραδιές και φαγαμε πολύ ωραία. Ενα μέρος που σιγουρα αξίζει να επισκεφτείς .

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, _mproesta
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2019

Το ξενοδοχείο είναι μια έκπληξη όταν πρωτομπαίνεις στο χωριό. Ζεστό το χειμώνα, με θαλπωρή και φτιαγμένο με αγάπη. Τα δωμάτια ζεστά και ευρύχωρα. Μου άρεσε το μεγάλο τζάκι στο σαλόνι και τα σπιτικά φαγητά. Ήταν ένα τριήμερο αξέχαστο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: θέα σε φυσικό περιβάλλον. Ησυχία παντού.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, katsigianniv
Ο/η CrystalMountainHotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Crystal Mountain Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητοί επισκέπτες,

Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τόσο τη διαμονή σας!
Όλη η ομάδα μας θα βρίσκεται στη διάθεση σας και σε επόμενες επισκέψεις σας.

Σας ευχαριστούμε,

Crystal Mountain Team