TripAdvisor
Άνω Χώρα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2019

Η παραμονή μας ήταν πάνω απο τις προσδοκίες μας. Τα δωμάτια μπορεί όντως να θελουν μια μικρη ανακαίνιση όπως εχει ήδη γραφτεί αλλά νομίζω πως είναι το τελευταίο που σε απασχολεί. Τα παιδιά ήταν απασχολήμενα όλη την ημέρα με ωραίες δραστηριότητες, ευχαριστηθηκαν και αυτά και εμείς τις πεζοπορίες και τις ξεναγησεις στο χωριό, απολαυσαμε τις μουσικές βραδιές και φαγαμε πολύ ωραία. Ενα μέρος που σιγουρα αξίζει να επισκεφτείς .

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, _mproesta
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2019

Το ξενοδοχείο είναι μια έκπληξη όταν πρωτομπαίνεις στο χωριό. Ζεστό το χειμώνα, με θαλπωρή και φτιαγμένο με αγάπη. Τα δωμάτια ζεστά και ευρύχωρα. Μου άρεσε το μεγάλο τζάκι στο σαλόνι και τα σπιτικά φαγητά. Ήταν ένα τριήμερο αξέχαστο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: θέα σε φυσικό περιβάλλον. Ησυχία παντού.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, katsigianniv
Ο/η CrystalMountainHotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Crystal Mountain Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητοί επισκέπτες,

Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τόσο τη διαμονή σας!
Όλη η ομάδα μας θα βρίσκεται στη διάθεση σας και σε επόμενες επισκέψεις σας.

Σας ευχαριστούμε,

Crystal Mountain Team

Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μπορώ να πιστέψω ένα ξένοδοχειο ,τι μπορεί να διοργανώσει.ειμασταν μέσα στο δάσος με ζωντανή τζαζ μουσική,άλογα για υπασια, μπάρμπεκιου ,πολύ παιδαγωγοί για τα μικρά παιδιά,......ένα αξέχαστο σαββατοκύριακο.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, anthd2017
Ο/η CrystalMountainHotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Crystal Mountain Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Δεκεμβρίου 2018

Aγαπητοι επισκέπτες,

Χαιρόμαστε που απολαύσατε ένα από τα ομορφότερα δρώμενα που διοργανώνουμε κάθε Οκτώβρη.
Θα χαρούμε να σας έχουμε κοντά μας πάλι και στα επόμενα καστανομαζέματα.

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία τοποθεσία και κάποτε θα ήταν και ωραίο ξενοδοχείο. Τώρα δείχνει τα χρόνια του . Το πρωίνο φτωχό το πρώτο μας δωμάτιο μύριζε το δεύτερο ήταν αξιοπρεπές .το χωριό πολύ κοντά και το προσωπικό καλό και κάποιοι εξαιρετικοί για αυτό και τέσσερα και όχι τρία όπως θα ταίριαζε

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 3467fyska

Aγαπητοί επισκέπτες,

Εκτιμούμε τη γνώμη σας, και βρισκόμαστε ήδη σε διαδικασίες συντήρησης και ανακαίνισης χώρων.
Θα χαρούμε να σας έχουμε πάλι κοντά μας σε επόμενη επίσκεψη σας προς τα μέρη μας.

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2018

Στο εμπα της Ανω Χωρας,με ωραια θεα στο χωριο και τα ελατοβριθη βουνα,το αστικου τυπου ξενοδοχειο,εχει υπεροχους κοινοχρηστους χωρους,ικανοποιητικη πισινα γεματη παιδακια(γιαυτο και φασαριοζικη) και τελεια εξυπηρετηση.Το επισκεφθηκαμε για γευμα και μειναμε πολυ ευχαριστημενοι:Ντοματοσαλατα με καπαροφυλλα,μυζηθρα ,ελιες και λαδι-βαλσαμικο.Πιπεροσαλατα κοκκινες φλωρινης γεμιστες πικαντικες.Μοσχαρι γκιουβετσακι με κριθαρακι.Αριστουργημα,να λειωνει στο στομα.Κρασι λευκο Ναυπακτου.Τιμες ακριβουτσικες για χωριο,πολυ οικονομικες για ξενοδοχειο και την ποιοτητα του φαγητου.Προτιμηστε το...

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ψηλα με θεα στοχωριο
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, tereza t

Αγαπητοί επισκέπτες,

Χαιρόμαστε που απολαύσατε καλοκαιρινές στιγμές στο βουνό μας.
Σε επόμενο πέρασμα σας από τα μέρη μας, μη διστάσετε να μας επισκεφτείτε ξανά.