Enduro

First time off road

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2017
VayiaA

Η κριτική έγινε: 24 Απριλίου 2021

Ο καλύτερος δασκαλος enduro σε όλο το νησί πολύ επαγγελματίας και ξέρει πολύ καλα να μεταδίδει της γνώσης του στους μαθητές του!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, alexissI9192UM
Ο/η ExclaimEnduroTours, Owner του Exclaim Enduro Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Απριλίου 2021

Many thanks Alexis! Look forward to riding with you again, Best Richard

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2017

Ήταν η πρώτη μου εμπειρία off road και ούσα γυναίκα ήμουν λιγάκι αγχωμένη για το κατά πόσον θα μπορούσα να αντεπεξέλθω σε ένα θεωρητικά αντρικό περιβάλλον. Ο Richard και ο γιος του ήταν πολύ επαγγελματίες, φιλικοί και ένιωσα άνετα μαζί τους από την πρώτη στιγμή. Έμαθα γρήγορα τις βασικές τεχνικές για να οδηγώ off road και μετά ξεκίνησε η διασκέδαση. Το σημαντικό είναι ότι πέρασα τόσο ωραία που ανυπομονώ να το ξανακάνω και επίσης νιώθω ότι έχουν βελτιωθεί και οι ικανότητες μου γενικότερα στο οδήγημα μοτοσυκλέτας.

Το προτείνω σε όλους ανεπιφύλακτα :D

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, VayiaA
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2017

Εγώ και ο ανιψιός μου αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε μία εμπειρίa enduro. Δέν μετανιώσαμε που διαλέξαμε την σχολή του Richard αφού είχε όλη την υπομονή να μας δείξει τα αρχικά στάδια για την οδήγηση μοτοσυκλέτας enduro. Συναντηθήκαμε στο σπίτι του στην Παρεκλησιά. Αφού πήραμε μια δόση καφέ μας έδωσε full εξοπλησμό με στολή, κράνος, μπότες, προστατευτικά και γάντια. Ετοιμαστήκαμε, φορτώσαμε τις μοτοσυκλέτες σε τρόλει και μπήκαμε στο 4χ4 pagero και μεταφερθήκαμε στην περιοχή όπου είναι το φράγμα Γερμασόγιας. Ο γιός του Ζακ ο οποίος είναι expert μας καθοδηγούσε σε κάθε μας βήμα και όταν μαθαμε τα βασικά μας ξενάγησε στην περιοχή όπου ανεβήκαμε σε λόφους και παραγματικά απολάυσαμε το τοπίο και η εμπειρία αυτή θα μας μείνει αξέχαστη.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Anastasia S
Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2020

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ο/η ExclaimEnduroTours, Owner του Exclaim Enduro Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Φεβρουαρίου 2020

Η κριτική έγινε: 7 Φεβρουαρίου 2020

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
Ο/η ExclaimEnduroTours, Owner του Exclaim Enduro Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου 2020