Priceline
Trip.com
1.256
1.256
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφθεί. Καθαρό, ζεστό, με πολύ καλή υποδοχή και εξυπηρέτηση γενικότερα, φιλικό με άνετους χώρους και ωραίο περιβάλλον. Πλούσιο πρωινό ικανοποιώντας ακόμη και τον πιο απαιτητικό πελάτη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Χριστίνα Λ
Ο/η EliasBeachHotel, General Manager του Elias Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιανουαρίου 2017
Μετάφραση Google

Dear Reviewer,

Many Greetings from Elias Beach Hotel & Happy New Year 2017!

Thank you very much for choosing our hotel for your recent stay with us in January 2017 and for taking the time to share your experience with us through such an excellent review online on TripAdvisor.

I am delighted to read that you have enjoyed our hotel facilities and services, including of our cleanliness, our breakfast options, as well as our welcoming and customer service.

Once again, thank you for your excellent review and we all look forward to the pleasure of welcoming you back to our hotel in the not distant future,

Best Regards,

Chris Aristidou
General Manager

Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017

Το επισκέφτηκα με την οικογένεια μου και έμεινα αρκετά ευχαριστημένος.
Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό, καθαρό, πολυτελές και πλούσιο πρωινό μπουφέ.
Διαθέτει πάρκινκ, μεγάλο καθιστικό και μεγάλη πισίνα, επίσης είναιδίπλα απο την θάλλασα. Ωραία παραλία και αποβάθρα για βόλτα. Μεγάλος κήπος.

Συμβουλή για το δωμάτιο: επιλογή με θέα την θάλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, ashimis2017
Μετάφραση Google

Dear Reviewer,

Many Greetings from Elias Beach Hotel & Happy New Year 2017!

Thank you very much for choosing our hotel for your recent stay with us in January 2017 with your family and for taking the time to share your experience with us through such an excellent review online on TripAdvisor.

I am delighted to read that you have enjoyed our hotel facilities and services, including of our cleanliness, our lobby and swimming pool areas and facilities, our enriched breakfast, as well as our hotel’s location right on the Mediterranean Sea with the stunning Sunset Pier for nice walks.

Once again, thank you for your excellent review and we all look forward to the pleasure of welcoming you back to the Elias Beach hotel in the nearest future,

Best Regards,

Chris Aristidou
General Manager

Η κριτική έγινε: 2 Δεκεμβρίου 2016

Καθαριοτητα, εξυπηρετηση επιπεδου, πολυ καλο room service, πλουσιος μπουφες για πρωινο, κλασσικη, πολυτελης επιπλωση στο σαλονι και στο μπαρ. Πολυ ευρυχωρα και ανετα δωματια!Περισσοτερο μου αρεσε, η ησυχια και η ατμοσφαιρα στον κηπο με τους φοινικες και στην πισινα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν υπαρχει διαθεσιμοτητα, με θεα στην παραλια...
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Maya I
Ο/η EliasBeachHotel, General Manager του Elias Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Θερμούς χαιρετισμούς από το ξενοδοχείο Elias Beach!

Καταρχήν σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη πρόσφατη σας διαμονή το Νοέμβριο 2016 και που αφιερώσατε λίγο από τον πολύτιμο σας χρόνο, για να μοιραστείτε στο διαδίκτυο την πρόσφατη εμπειρία σας.

Τα εξαιρετικά σας λόγια για το ξενοδοχείο μας, όσον αφορά την καθαριότητα, την εξυπηρέτηση καθώς και για τα δωμάτια μας, μας κάνουν πολύ περήφανους.

Σας ευχαριστούμε επίσης για τα καλά σας σχόλια σχετικά με τις διευκολύνσεις του ξενοδοχείου μας, όπως η ατμόσφαιρα της πισίνας, οι κήποι και η μεγάλη ποικιλία του πρωινού μας μπουφέ.

Ανυπομονούμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε ξανά στο εγγύς μέλλον,

Με τις καλύτερες ευχές,

Χρίστος Αριστείδου
Γενικός Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2016

Μια απο τις καλυτερες επιλογες σε σχεση τιμης/ποιοτητας.
Εμεινα στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο μονο 2 βραδια αλλα θα εμενα για μια ολοκληρη ζωη.
Πραγματικα το να ξυπνάς και να βλέπεις απευθειας τη θαλασσα είναι κατι υπεροχο.
Το συνιστω ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωματια νομιζω είναι ισαξια.
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
1  Ευχαριστούμε, giorgoscy24
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2015

Το δωμάτιο ήταν εξαιρετικό. Άριστης ποιότητας το στρώμα και τα μαξιλάρια. Επίσης ήταν πολύ καθαρό.

Το προσωπικό ήταν πολύ πρόθυμο να εξυπηρετήσει και ευγενικό

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου υπέροχη! Άμεση πρόσβαση στο πεζόδρομο - Σε κοντινή απόσταση υπήρχαν καφετέριες δίπλα στη θάλασσα για να απολαύσεις στον καφέ σου!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
2  Ευχαριστούμε, MARIA M