“Το καλύτερο στα νότια προάστια”
Κριτική για: Διονύσης

Διονύσης
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2020

Επιβεβαιώνω ότι είναι το καλύτερο στα νότια προάστια και από πλευράς ποιότητος και από πλευράς τιμής και μερίδες πολύ χορταστικές για αυτό και εγώ του βάζω 5 στα 5.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 764antonise

Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2020

Πολύ καλό φαγητό σε καλές τιμές με άψογο σέρβις και ποιότητα. Επιπλέον καθαρό που δεν το βρίσκεις εύκολα στις μέρες μας

Ευχαριστούμε, Q3355BS_
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2020

Προσωπικά, για μένα καλύτερο μαγειρειό στο Ελληνικό! Το καλύτερο εστιατόριο στα Νότια Προάστια, από μαγειρευτά, τα πάντα όλα! Είναι νόστιμο και γευστικό το φαγητό, σαν να τρως στο σπίτι σου το νοστιμότατο, το γευστικό το μαμαδίστικο, το σπιτικό και το οικογενειακό φαγητό που φτιάχνει η μανούλα και η γιαγιά μας στο σπίτι!

Ευχαριστούμε, frambalachri
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2020

Το καλύτερο μαγειρειό στο Ελληνικό. Το καλύτερο εστιατόριο στα Νότια Προάστια, από μαγειρευτά, τα πάντα όλα! Είναι νόστιμο και γευστικό το φαγητό, σαν να τρως στο σπίτι σου το νοστιμότατο, το γευστικό το μαμαδίστικο, το σπιτικό και το οικογενειακό φαγητό που φτιάχνει η μανούλα και η γιαγιά μας στο σπίτι.

Ευχαριστούμε, zioth90
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2020

Έχω δοκιμάσει στον Διονύση το φαγητό πάνω από 20 φορές και δεν θα σταματήσω να παίρνω όποτε μου δίνεται η ευκαιρία. Όλα του τα φαγητά είναι σωστά μαγειρεμένα λες και είσαι στην κουζίνα του σπιτιού σου ή αυτό που λέμε " η κουζίνα της Μαμάς ". Γι' αυτό και γίνεται χαμός από κόσμο κάθε φορά που πάω. Ο μόνος λόγος που δεν βάζω 5/5 είναι γιατί 2-3 φορές κάποια φαγητά είχαν περισσότερο λάδι όπως το σνίτσελ ή οι πατάτες. Οι τιμές του είναι αρκετά καλές και οι μερίδες μεγάλες

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, harryk890

Διονύσης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Άλιμος, Αττική

Διονύσης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα