“Γλυκός πειρασμός”
Κριτική για: Cap Cap

Cap Cap
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όταν πήγαμε δυστυχώς έπρεπε να περιμένουμε λίγο για να μπούμε.. Όμως άξιζε ο κόπος! Τα γλυκά είναι ανεπανάληπτα...value for money σίγουρα!!! Και ο χώρος πολύ παραμυθένιος! Μπράβο!!!!

Ευχαριστούμε, Maria K

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο χωρος ειναι πολυ ωραια στολισμενος και τελεια ατμοσφαιρα. Εχει και μερος για καπνιστες. Τα γλυκα ητανε πολυ γευστηκα, ηρθανε γρηγορα και η ποσοτητα ειναι καλη. Αργησαν λιγο να μας παρουν την παραγγελια αλλα ητανε worth it.

Ευχαριστούμε, Dafni A
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η συνεχεια του αρχικου κονσεπτ που βρισκςται στο αιγαλεω. Ωραιος χωρος αλλα σε καμια περιπτωση δεν συγκρινεται με το πρωτο.οταν πηγαμε ειχε μπλοκαρει το συστημα και περιμεναμε 20 λεπτα για να πιουμε καφε.(θα μπορουσε να συμβει οπουδηποτε απλως το αναφερω)ευγενικοτατο το προσωπικο. Πηραμε κεικ σοκολατας και μαφιν πεντανοστιμα και τα δυο και ο καφες πολυ καλος .

Ευχαριστούμε, Alexander K
Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήρα ένα κεικ σοκολάτας για το σπιτι ήταν μπαγιάτικο και άγευστο. Εν τελη έπαθα τροφική δηλητηρίαση και ολη την υπολοιπη ημέρα ήμουν χάλια..

Ευχαριστούμε, Konstantina N
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2017

Περίμενα να δω κάτι αντάξιο του καταστήματος στο Αιγάλεω, αλλά δυστυχώς απογοητεύτηκα λίγο.
Καταρχάς, η πρόσοψη σας αδικεί.
Η διαρρύθμιση του χώρου είναι πολύ καλή, αλλά η διακόσμηση μού φάνηκε κάπως πρόχειρη και δεν υπάρχει αυτό το cosy στοιχείο που αγαπήσαμε στο πρώτο μαγαζί.
Η μουσική επίσης, ήταν άσχετη με το όλο concept.
Τα γλυκά ήταν πολύ καλά και νόστιμα και το σέρβις ευγενικό, αλλά νομίζω ότι δεν έχουν τόση όρεξη και αγάπη για τον χώρο που βρίσκονται, σε αντίθεση με τα παιδιά στο Αιγάλεω που φαίνεται ότι τους αρέσει αυτό που ενσαρκώνει το Cap Cap.
Γενικώς, η εντύπωση ήταν κατώτερη των προσδοκιών μου και πιστεύω ότι υπάρχουν αρκετά περιθώρια βελτίωσης.
Άλλωστε, ήδη στο Αιγάλεω μας έχετε δώσει μια γερή δόση από το πόσα ωραία πράγματα μπορείτε να κάνετε.
Γι'αυτό και θα συνεχίσω να προτιμώ το πρώτο κατάστημα και όχι αυτό του Ελληνικού.

Ευχαριστούμε, Ευγενία Κ

Cap Cap: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αιγάλεω, Αττική

Ελληνικό, Αττική

Cap Cap: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!